Ekonomi

10 – 14 Ocak 2022 Ahlatçı Yatırım yılın ilk haftalık hisse önerileri! ALKIM, VAKBN, CIMSA, GARAN ve YKBNK hisse tavsiyelerinde beklenti…

Ahlatçı Yatırım 10 – 14 Ocak 2022 haftasına ait hisse senedi önerileri listesini yayımladı! Teknik analiz bazlı seçilen beş hisse senedi yer alan hisse portföy önerisinde, geçtiğimiz haftaya göre üç hisse yer değiştirdi.

10 – 14 OCAK 2022 AHLATÇI YATIRIM HAFTALIK HİSSE SENEDİ ÖNERİLERİ

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ECILC, KARSN, KRDMD, PARSN ve VESTL hisseleri hedef fiyatlarına ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviye ile bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 26,1 yükseliş yaşayan KRDMD ile yüzde 12,8 yükselen ECILC olmuştur.

3 Ocak – 7 Ocak kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 25,8 ile KRDMD olmuştur. Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 yüzde 9,46 yükseliş gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyün ortalama getirisi ise yüzde 10,94 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ECILC, KARSN, KRDMD, PARSN ve VESTL hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ALKİM- CIMSA- GARAN- VAKBN- YKBNK hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.