BankacılıkEditörün Seçimi

150 bin TL’ye Ankara’nın en güzel yerinde dükkan; hem de AVM içerisinde! Sadece son 5 gün…

İcralık satışlarda çok bilinen konutların yanı sıra dükkan, tarla, arsa ve araç gibi gayrimenkullerin de satışı gerçekleştiriliyor. Bu ay dükkan ve tarla satışı gerçekleştireceğini ilan etmiş olan Türkiye Finans Bankası ise, Ankara’dan üç ilan ile gayrimenkul alacak olan vatandaşların karşısına çıkıyor. Ankara’dan iki adet dükkan satışa koymuş olan Türkiye Finans Bankası, aynı zamanda bir de tarla satışı gerçekleştiriyor. Öte yandan Türkiye Finans Bankası’nın Ankara’da gayrimenkul ihalelerinin ikisi 5 gün içerisinde sona ererken, diğeri bir süre daha devam ediyor.

TÜRKİYE FİNANS, ANKARA’DA BULUNAN AVM’DEN İKİ DÜKKAN SATIYOR

Gayrimenkul satışlarını sürdüren Türkiye Finans Bankası, Ankara ilinden de satışlar gerçekleştiriyor. Bu ay içerisinde ihalesini tamamlayacağı iki dükkanı Ankara ilinin aynı bölgesinden satışa çıkarmış olan Türkiye Finans Bankası, Polatlı ilçesinden bu satışları gerçekleştiriyor. Dükkanlardan birinin kullanım alanını 36 metrekare olarak ilan eden Türkiye Finans Bankası, diğerinin kullanım alanının ise 34 metrekare olduğunu bildiriyor. Üstelik Türkiye Finans Bankası’nın bu dükkanları Polatlı ilçesinde bulunan Kartaltepe AVM’de yer alıyor. Öte yandan her iki dükkanı da aynı bedelden ihaleye başlatmış olan Türkiye Finans Bankası, 150 bin TL ihale başlangıç bedeli belirlemiş bulunuyor.

İHALELER 5 GÜN İÇERİSİNDE BİTİYOR

Ankara ilinin Polatlı ilçesinde yer alan iki dükkanın ihalesi için sona gelmiş olan Türkiye Finans Bankası, her iki dükkanın ihalesini de 5 gün içerisinde tamamlıyor. İhaleler için ilk teklifi almış olan Türkiye Finans Bankası, bir sonraki teklifin 150 bin TL’nin üzerinde olmasını istiyor. Öte yandan Türkiye Finans Bankası’nın dükkanlar için açtığı her iki ihaleye de katılmak için 15 bin TL değerinde ön teminatı bankaya yatırmak gerekiyor.

TÜRKİYE FİNANS’TAN ANKARA’DA SATIŞTA BİR DE TARLA BULUNUYOR

Türkiye Finans Bankası, Ankara’da satışa çıkardığı iki dükkanın yanı sıra bir de tarla satışı yapacağını ilan etmiş bulunuyor. Ankara ilinin Güdül ilçesinde yer alan Salihler Köyü’nden bir tarlayı satışa koymuş olan Türkiye Finans Bankası, bu tarlanın genişliğini 1080 metrekare olarak bildiriyor. Tarlayı 396 bin TL ihale başlangıç bedeli ile satışa çıkarmış olan Türkiye Finans Bankası, ihaleye katılım bedelini ise, 39 bin 600 TL olarak açıklamış bulunuyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.