Ekonomi

19 – 23 Eylül 2022 Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri: AKSA, ARCLK, ECILC, SISE ve TTKOM hisse tavsiyeleri

Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri listesi yayımlandı. 19 – 23 Eylül 2022 tarihli haftalık model portföy paylaşımında aracı kuruluşça AKSA, ARCLK, ECILC, SISE ve TTKOM pay senetleri yer aldı.

Ahlatcı Yatırım 19 – 23 Eylül 2022 tarihli haftalık model portföyünü paylaştı. Aracı kuruluş haftalık hisse önerileri listesinde yükseliş beklenen beş pay senedi yer aldı.

19 – 23 EYLÜL 2022 AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına ASELS, EKGYO, KCHOL, KOZAL ve TTKOM ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 22,9 yükseliş yaşayan ASELS ile yüzde 10,47 yükselen TTKOM olmuştur.

12 Eylül – 16 Eylül kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 15,28 ile ASELS olmuştur. Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 %-4,09 değer kaybederken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföydeki değer kaybı ise % -0,54 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ASELS, EKGYO, KCHOL, KOZAL hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine AKSA, ARCLK, ECILC, SISE hisselerini ekliyoruz. TTKOM’u tutmaya devam ediyoruz

Enis Mutlu - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com’da gazeteci, haber editörü. Son dakika ekonomi, hisse senetleri, kripto para haberlerini sizlerle paylaşıyorum. Finans dünyası ve para piyasalarına dair tüm gelişmeleri benimle yakalayın!
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: 
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.