Para Piyasaları

2018 yılı Bitcoin dibini bilen analistten rahatlatan öngörü: BTC beklentim tüm zamanların rekoru!

Kripto analisti Smart Contracter, 203.400 Twitter takipçisine, Bitcoin'in yıl sonuna kadar 100.000 doların üzerine çıkmadan önce önümüzdeki haftalarda 52 haftanın en düşük seviyesini basacağını düşündüğünü söyledi.

"Aralık ayında, bu gönderi çoğunlukla ağzımdaydı ama yine de her zaman aklımın bir köşesindeydi. Şimdi daha çok olasılık alanı gibi görünüyor. Mesele şu ki: BTC'nin hala düşebileceği ve yeterince uzun bir zaman çizelgesinde makro yükselişini sürdürebileceği gerçekten geniş bir aralık var."

Haber

Smart Contracter'ın grafiğine bakıldığında, kripto stratejisti Bitcoin'i Dow Jones Industrial Average'ın (DJIA) 1998 ve 2012 yılları arasındaki piyasa yapısını izleyerek görüyor gibi görünüyor. Bu dönemde, DJIA bir parabolik patlamadan ve ateşlenmeden önce geniş bir aralıkta işlem gördü. Sonuç tırmanış!

30 BİN DOLAR ALTINDA YENİ DİBİ BEKLİYOR!

Kripto stratejisti BTC'de uzun vadeli yükseliş eğiliminde olsa da, Bitcoin'in herhangi bir yükseliş momentumu oluşturmadan önce 30.000 doların altına düştüğünü görüyor.

“Her iki tarafta da 1.000 dolarlık bir boşluk ile tam olarak 25.800 dolardan bir dip arıyorum.”

2018'de, Akıllı Sözleşmeci, amiral gemisi kripto varlığı 6.000 dolarda kritik desteğin altına düşmeden önce BTC'nin son aylarını çiviledi.

“Her iki tarafta da 200 dolarlık bir boşluk ile tam olarak 3.200 dolardan bir dip arıyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.