Gündem

2023 model Tofaş Şahin’in son hali sosyal medyaya sızdı: Fiyatı dudak uçuklattı!

Bir dönemin efsanevi araç markası Tofaş Şahin tutkunlarına özel yeni versiyonu ile yeniden satışa sunulacak. Geçtiğimiz yıl konuşulan 2023 model Tofaş Şahin söylendiği gibi farklı eklentilerle beraber alıcısı ile buluşacak.

ÜRETİMİ ETİYOPYA’DA DEVAM EDİYOR!

İkinci el araç satışında sıfır otomobil fiyatına yaklaşan Tofaş Şahin hayranları için modelini yenileyerek farklı iç ve dış donanımları ile yeniden görücüye çıkıyor. En çok tercih edilen otomobil modelleri arasında yer alan Tofaş Şahin iddialı bir yenilenme ile yeniden gündeme geldi. Günümüzde modifiyeli olarak sıfır otomobil fiyatına satılan Tofaş Şahin Etiyopya’da üretilmeye devam ediyor.

AVRUPA’DA DA SATIŞA ÇIKACAK!

2002 yılında Türkiye’de üretimi durdurulmuştu. Şu anda Etiyopya’da üretime devam ediyor. İstendiği gibi tüm süreçler tamamlandığında ve üretim tamamlandığında iç pazarda satışa çıkacak olan model ardından Avrupa’da satışa sunulacak.

ELEKTRİKLİ ÜRETİLME FİKRİ RAFA KALKTI!

TOFAŞ Şahin’in bu yeni versiyonun elektrikli olması planlanıyordu. Ancak alınan son haberlere göre benzinli olarak üretilmesine karar verildiği söyleniyor. Piyasada da oldukça ilginç bir model fotoğrafları ile elden ele dolaşıyor. Yenilenen bu versiyonunun 2003 yılında çıkacak Tofaş Şahin olduğu söyleniyor.

KLASİK TASARIMIN AKSİNE TASARIMIYLA FARK YARATIYOR!

Sosyal medyada büyük ilgi gören ve 2023 yılında ilk çeyreğinde satışa çıkması planlanan modelin 2023 satış fiyatının ise 400 bin TL ile 500 bin TL arasında değişeceği söyleniyor. Fiyatların çok yüksek olduğu düşünülse de 2023 fiyatlarına göre ve yapılacak yenilikçi tasarım düşünüldüğünde pek çok kişi tarafından normal olarak görülüyor. Her ne kadar iddialı olsa da paylaşılan fotoğraflarda yapılacak tasarımın büyük ses getireceği de fark ediliyor. Özellikle iç donanımda araç içerisindeki ışıklandırmalar, koltuk arkası özel televizyon paneli, ön oturma koltuk alanı ve şoför koltuğunun yukarıya doğru açılan yan kanat kapı alanı hem ilginç hem de görsel bir şölen vadediyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.