Editörün SeçimiEkonomi

29 Ağustos – 2 Eylül 2022 Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri: ASELS, DOHOL, TTKOM, ALKIM ve KORDS!

Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri listesini paylaştı! 29 Ağustos – 2 Eylül 2022 tarihleri arasında aracı kuruluşça paylaşılan hisse tavsiyeleri listesinde ASELS, DOHOL, TTKOM, ALKIM ve KORDS yer aldı.

Ahlatcı Yatırım yeni haftanın hisse önerileri listesini paylaştı! Bu hafta aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ASELS, DOHOL, TTKOM, ALKIM ve KORDS pay senetleri yer aldı.

29 AĞUSTOS – 2 EYLÜL 2022 AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına KARSN, TCELL, CIMSA, DOHOL ve AKFGY ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 21,6 yükseliş yaşayan TCELL ile yüzde 9,7 yükselen DOHOL olmuştur. 22 Ağustos – 26 Ağustos kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 15,34 ile TCELL olmuştur.

Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 yüzde 4,17 değer kazanırken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföydeki değer kazancı ise yüzde 5,97 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden KARSN, TCELL, CIMSA, ve AKFGY hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ASELS, TTKOM, ALKIM, KORDS hisselerini ekliyoruz. DOHOL hissesini bu hafta da tutuyoruz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.