3 - 7 Ocak 2022 Ahlatçı Yatırım yılın ilk haftalık hisse önerileri! ECILC, KARSN, KRDMD, PARSN ve VESTL hisse tavsiyelerinde beklenti…

Ahlatçı Yatırım haftalık hisse önerileri listesini paylaştı! 3 - 7 Ocak 2022 tarihli haftalık hisse tavsiyeleri listesi ECILK, KARSN, KRDMD, PARSN ve VESTL hisse senetlerinden oluştu.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Enis Mutlu

Ahlatçı Yatırım 3 - 7 Ocak 2022 haftasına ait hisse senedi önerileri listesini yayımladı! Teknik analiz bazlı seçilen beş hisse senedi yer alan hisse portföy önerisinde, geçtiğimiz haftaya göre üç hisse yer değiştirdi.

3 - 7 OCAK 2022 AHLATÇI YATIRIM HAFTALIK HİSSE SENEDİ ÖNERİLERİ

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına DOAS, TKFEN, ALKIM hisseleri hedef fiyata ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 6,2 yükseliş yaşayan DOAS ile yüzde 3,7 yükselen TKFEN olmuştur.

Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 %1,78 düşüş gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyün ortalama değer kaybı ise %4,4 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden DOAS, TKFEN, ALKIM, BIMAS ve KCHOL hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ECILC, KARSN, KRDMD, PARSN ve VESTL hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber