Editörün SeçimiGündem

30’lu yumurta ne kadar oldu? En ucuz 15’li yumurta hangi markette satılıyor? A101, ŞOK, Migros güncel yumurta fiyatları

Temel gıda ürünlerinden olan yumurtanın, zincir marketlerde ki satış fiyatları sıklık ile sorgulanmaya devam ediyor. Bu doğrultuda açıklamalarda bulunan A101, ŞOK ve Migros, güncel yumurta fiyatlarını duyurdu.

30'lu yumurta ne kadar oldu? En ucuz 15'li yumurta hangi markette satılıyor? A101, ŞOK, Migros güncel yumurta fiyatları

A101 Market Güncel Yumurta Fiyatları

Ülkemizin en çok ziyaret edilen zincir marketlerinden olan A101 Market, yeni dönemde de tüketicilerin bütçelerini ferahlatacak indirim kampanyaları geliştirmeye devam ediyor. Giderek artan enflasyona rağmen ürünlerinin satış fiyatlarını makul seviyelerde tutmaya çalışan zincir market, her kesim vatandaş tarafından sıklık ile tüketilen temel gıdalardan olan yumurta ürünlerinin güncel fiyatlarını şu şekilde belirledi:

  • Kumartaşlı çok büyük boy yumurta 20’li: 27,90 TL

ŞOK Market Güncel Yumurta Fiyatları

Piyasa ortalamasının oldukça altında fiyatlardan satış yapan zincir marketlerden birisi olan ŞOK Market, yeni dönemde ortaya çıkan olumsuz ekonomik gelişmelerden ötürü giderek daha da zamlanan gıda ürünlerine karşın vatandaşın yanında yer aldı. Söz konusu desteğini sık sık indirim kampanyaları duyurarak gösteren ŞOK Market, temel gıda ürünlerinde de indirime gittiğini bildirdi.

Hem sanal mağazasından hem de fiziki mağazalarından yapılan alışverişlerde kaçırılmayacak fırsatlar sunan ŞOK Market, temel gıda ürünlerinin başında gelen yumurta ürünlerinin güncel satış fiyatlarını şu şekilde belirledi:

  • Anadolu Çiftliği M yumurta 30’lu: 47,50 TL
  • Yuşa bıldırcın yumurtası 12 adet: 12,95 TL

30'lu yumurta ne kadar oldu? En ucuz 15'li yumurta hangi markette satılıyor? A101, ŞOK, Migros güncel yumurta fiyatları

Migros Market Güncel Yumurta Fiyatları

Geniş ürün yelpazesi ve makul fiyatlandırma politikaları sayesinde her kesimden vatandaşın uğrak yeri olan zincir marketlerden birisi olarak karşımıza çıkan Migros Market, yeni dönemde yukarı yönlü hareketleri tekrar hız kazanmış olan ekonomi piyasaları ve giderek artan enflasyon sebebi ile zamlanan gıda ürünlerine inat uygun fiyatlı satış yapmaya devam ettiğini açıkladı. Özellikle bütün vatandaşların temel gıda ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için bazı ürünlerinin fiyatlarını dip seviyelerde tuttuğunu belirten zincir market, en çok tüketilen temel gıda ürünlerinden olan yumurta için şu fiyatları belirledi:

  • Yumurtacım 15’li L boy: 26,75 TL
  • Yumurtacım 30’lu L boy: 53,85 TL
  • Güres M boy 30’lu: 47,50 TL
  • Keskinoğlu M boy 10’lu: 36,30 TL
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.