Ekonomi

5 – 9 Eylül 2022 Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri açıklandı: AKSEN, GARAN, GOZDE, TOASO ve YKBNK!

Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri listesi paylaşıldı. 5 – 9 Eylül 2022 tarihli aracı kuruluş haftalık hisse tavsiyeleri listesinde AKSEN, GARAN, GOZDE, TOASO ve YKBNK pay senetleri yer aldı.

Ahlatcı Yatırım 5 – 9 Eylül 2022 tarihli haftalık hisse önerileri listesini açıkladı. Bu hafta aracı kuruluş, beş hisse senedinde yükseliş bekliyor.

5 – 9 EYLÜL 2022 AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına ALKIM, TTKOM ve DOHOL ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 8,01 yükseliş yaşayan DOHOL ile yüzde 5,52 yükselen TTKOM olmuştur. 29 Ağustos – 2 Eylül kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 5,34 ile DOHOL olmuştur.

Geçtiğimiz hafta boyunca XU100 yüzde 2,44 değer kazanırken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföydeki değer kazancı ise yüzde 1,85 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden ALKIM, TTKOM, ASELS, KORDS ve DOHOL hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler AKSEN-GARAN-GOZDE-TOASO-YKBNK hisselerini ekliyoruz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.