Ekonomi

5 Temmuz 2022 Tacirler Yatırım hisse önerileri ve borsa yorumları: AKSA, ALARK, MGROS, SISE!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı! Borsa yorumlarının paylaşıldığı 5 Temmuz 2022 tarihli teknik analiz bülteninde aracı kuruluş; AKSA, ALARK, MGROS ve SISE hisse senetlerini önerdi.

Tacirler Yatırım 5 Temmuz Salı tarihli teknik analiz bültenini paylaştı! Bugün tarihli günlük bültenden aktarılan hisse önerileri listesinde, teknik analiz bazlı dört hisse önerisi yer aldı. Aracı kuruluş yeni işlem gününe ilişkin Borsa İstanbul (Bist100) yorumlarına da bülteninde aktardı.

5 TEMMUZ 2022 BORSA YORUMLARI

BIS100 endeksi dün sabah güçlü pozitif açılış gerçekleştirmesine rağmen seans kapanışına doğru gelen satış baskısıyla günü yüzde 1,55 azalışla 2.405,98 puan seviyesinden kapattı. Dün endekste en yüksek 2.475,47, en düşük 2.405,62 puan seviyesi test edildi ve toplamda 27 milyar TL işlem hacmi gerçekleşti. Bugün yukarı yönlü olası hareketlerde ilk olarak 2.430 direnç seviyesini ve ardından 2.450 ana direnç seviyesini takip edeceğiz. Aşağı yönlü olası hareketlerde ise 2.370 – 2.400 destek aralığını takip edeceğiz.

5 TEMMUZ 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Tacirler Yatırım model portföyünde 5 Temmuz günü AKSA, ALARK, MGROS ve SISE hisse senetleri yer aldı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.