Bankacılık

50 TL indirimli kart şartsız gönderiliyor: Banka hesabı açmak için son gün yaklaşıyor!

ING Bank Master kart banka kartı sahiplerine özel dijital platform üzerinden yapılacak alışverişe 50 TL indirim kampanyasını duyurdu. Kampanya dönemi boyunca gerekli alışveriş şartını karşılayanlar Eylül ayının sonuna kadar 50 TL indirimden yararlanabiliyor.

ING Bank’ın bireysel müşterilerine özel sunduğu kampanyalar her gün bir yenisiyle devam ediyor. Özellikle dijital ortamda alışveriş sürecini daha kolay ve pratik hale getiren ING Bank uygulaması ile yapılacak kampanya başvuruları kısa sürede değerlendirmeye alınıyor.

50 TL İNDİRİM KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Eylül ayı sonuna kadar ING Master Kart banka kartı sahipleri n11.com üzerinden yapılacak alışverişlerde 50 TL indirim kazanıyor. 400 TL ve üzeri alışveriş yapıldığı anda sepete bu tutar indirimli olarak yansıtılıyor. Yapılması gereken tek şey ise Mastercard ya da Maestro logolu bir banka kartı sahibi olabilmek için Masterpass hesabını sisteme kaydetmek. 50 TL indirimden yararlanmak isteyenlerin ay sonuna kadar www.n11.com, m.n11.com ya da N11 Mobil uygulaması üzerinden alışveriş yapması gerekiyor.

50 TL İNDİRİM KAZAN KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanyadan yararlanmak isteyenler en fazla bir kere bu sepet indiriminden yararlanabiliyor. İptal ya da iade işlemi durumunda kampanya döneminde yeniden sipariş verilse bile sepet indirimi kazanılamıyor. Kotalı olarak belirlenmiş kampanya kota dolduktan sonra otomatik olarak sonlandırılır. Verilecek her siparişte indirim tutarı en fazla 50 TL olarak yansıtılır. Kampanya yatırımlık altın ya da gümüş kategorisi dışındaki tüm kategorilerden yapılacak alışverişlerde geçerli oluyor.

50 TL İNDİRİM KAZAN KAMPANYASINA ONLİNE KART BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kampanya süreci boyunca sunulan faydadan yararlanmayı sağlayacak olan ING Master Kart banka kartı online ortamda yapılacak başvuru ile alınabiliyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan moto kurye aracılığı ile kart adrese teslim ediliyor. Ardından kart şifresi oluşturma aşamaları ING Bank Mobil uygulaması ya da sms şifresi yöntemiyle kısa sürede tamamlanabiliyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.