Bankacılık

600 bin TL’den başlayan 3+1 daireler, sadece Vakıfbank’tan alınır! Daha uygun fiyatlısı yok! Satışlar çoktan başladı…

Gerçekleştirilen icralık satışlar, vatandaşlara daha uygun fiyatlar sunması nedeniyle son yıllarda popüler hale geldi. Artan emlak fiyatlarına karşı iyi birer alternatif olan icralık ilanlarda çeşitli seçenekler sunan Vakıfbank, özellikle son zamanlarda konut ilanlarına ağırlık vermeye başladı. Konut ilanlarına ağustos ayı itibariyle yenilerini ekleyen Vakıfbank, Ankara ilinin Çubuk, Etimesgut ve Mamak ilçesinden 4 yeni konutu daha 600 bin TL’den başlayan ihale başlangıç bedelleri ile satışa çıkardığını geçtiğimiz günlerde duyurdu.

ANKARA ÇUBUK’TA BİR DAİRE İÇİN E-İHALE BAŞLADI

Vakıfbank’tan satılık olan icralık konutlar arasına ağustos ayı itibariyle yeni ilanlar eklendi. Bu ilanlardan biri Ankara ilinin Çubuk ilçesinin Yıldırım Beyazıt mahallesinde yer alan 3+1 daire için yayınlandı. Genişliği 136 metrekare olan bu konut için ihaleyi 600 bin TL’den başlatan Vakıfbank, vatandaşların konuta teklif vermeden önce bankaya yatırması gereken ihale teminat bedeli olarak ise, 36 bin TL olarak açıkladı.

ANKARA ETİMESGUT’TA 2 DAİRE SATIŞTA

Ankara’dan satışa çıkardığı ilanlar arasındaki konutların ikisini Etimesgut’tan satışa çıkaran Vakıfbank, bu ilçede yer alan Atakent ve Şehit Osman Avcı mahallerinden iki ayrı konut için e-İhale sürecinin başladığını duyurdu. Satışını gerçekleştireceği ilk daire için ihale başlangıç bedelini 1 milyon 50 TL olarak belirleyen Vakıfbank, Etimesgut ilçesinin Atakent mahallesinde yer alan bu dairenin oda sayısını 6+1, genişliğini ise, 211 metrekare olarak duyurdu. İhale bedeli 1 milyon 950 bin TL olan diğer Etimesgut dairesinin ise, 6+0 oda sayısına ve 192 metrekare genişliğe sahip olduğu Vakıfbank’ın ilanı ile ortaya çıktı. Öte yandan Vakıfbank, her iki ihaleye katılım için de ihale başlangıç bedelinin yüzde 6’sını teminat olarak alacağını duyurdu.

MAMAK’TAN 5+1 DUBLEKS DAİRE İLANI YAYINLANDI 

Bu ay ihalesine başlattığı konutlar arasına geçtiğimiz gün Ankara ilinin Mamak ilçesinde yer alan bir daireyi daha ekleyen Vakıfbank, 5+1 oda sayısına sahip olan 265 metrekarelik bu dairenin ilçesinin Türközü mahallesinde yer aldığını yayınladığı e-İhale ilanı ile açıkladı. Bu dairesi için e-İhale sürecini başlatmış olan Vakıfbank, daireyi ihaleye 2 milyon 200 bin TL’den çıkardı. Öte yandan Vakıfbank, bu ihalenin katılım bedelini 132 bin TL olarak açıkladı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.