Bankacılık

600 bin TL’den başlayan fiyatlarla Vakıfbank İzmir’den beş daire için ihale sürecini başlattı! Acele edin, bu fiyatlara bir daha daire bulunmaz…

Son zamanlarda icradan satışa çıkardığı gayrimenkulleri arasına sık sık yenilerini eklemeye başlamış olan Vakıfbank, bu hafta itibariyle İzmir’den satışa çıkardığı konutların sayısını beşe çıkardı.

VAKIFBANK, İZMİR’DEN 600 BİN TL’DEN DAİRELER SATIŞA ÇIKARDI

Satışa çıkardığı yeni konutlar arasında İzmir ilinden de konutlar bulunduran Vakıfbank, İzmir ilinin Konak ve Tire ilçesinden aynı ihale başlangıç bedeli ile iki ayrı daire satışa çıkardı. İhale başlangıç bedelleri 600 bin TL olan bu dairelerin ilki İzmir ilinin Konak ilçesinin Ulubatlı mevkinde yer alırken, diğer dairenin tam mevkii İzmir ilinin Tire ilçesinin Yeni mahallesi olduğu öğrenildi. Konak ilçesindeki daire 1+1 oda sayısı ve 110 metrekare genişliğe sahip iken; Tire ilçesindeki dairenin ise 2+1 oda sayısına ve 84 metrekare genişliği sahip olduğu Vakıfbank tarafından kamuoyu ile paylaşıldı.

VAKIFBANK, İZMİR’DEN 1,5 MİLYON TL’DEN İKİ DAİRE İÇİN SATIŞ STARTINI VERDİ

Satışa çıkardığı yeni daireler arasına İzmir ilinden ihale başlangıç bedeli 1,5 milyon TL olan iki daire ekleyen Vakıfbank, dairelerden birini Çiğli, diğerini ise Karşıyaka ilçesinden satışa çıkardı. Çiğli ilçesinin Küçük Çiğli mahallesinde yer alan dairenin 3+1 oda sayısına sahip olduğunu yayınladığı ilan detayına ekleyen Vakıfbank, dairenin genişliğini ise 113 metrekare olarak kamuoyu ile paylaştı. Vakıfbank’ın 1,5 milyon TL ihale başlangıç bedeli ile satışa çıkardığı ikinci İzmir dairesi ise Karşıyaka ilçesinin Cumhuriyet mahallesinde yer aldı. Bir apartmanda yer alan dubleks tipi bu daire için detaylı bir bilgi veren Vakıfbank, dairenin genişliğini 120 metrekare; oda sayısını ise, 2+1 olarak duyurdu.

VAKIFBANK’IN SON İZMİR KONUTU 4 MİLYON 250 BİN TL’DEN İHALEYE AÇILDI

Öte yandan Vakıfbank’ın İzmir’den satışa yeni koyduğu son konut, bir apartman dairesi olmadı. İzmir ilinin Urla ilçesinin Kalabak mevkinden bir konut satışa çıkaran Vakıfbank, bu konutun bir villa olduğunu açıkladı. Oda sayısı 5+1 olan bu villa için detaylı bir ihale ilanı yayınlayan Vakıfbank, villanın genişliğini 241 metrekare olarak kamuoyuna bildirdi. Villanın ihale başlangıç bedelini de kamuoyu ile ihale öncesinde paylaşan Vakıfbank, bu bedeli ise 4 milyon 250 bin TL olarak açıkladı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.