Bankacılık

Acil Finansman ihtiyacı için son şans: 7500 TL limitli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank Mobil üzerinden müşteri olanlara Hoş Geldin Kredisi kampanyasını duyurdu. Mobil üzerinden Akbank’lı olanlar 30 Eylül tarihine kadar “Akbank’lı olmak istiyorum” adımını tamamladığında 7.500 TL’ye kadar uygun faizli kredi kullanımını başlatabiliyor.

AKBANK HOŞ GELDİN KREDİSİ LİMİTİ

2 Ağustos tarihinden sonra Akbank Dijital uygulaması üzerinden “Müşteri olmak istiyorum” adımını tamamlayanlar kazançlı çıkıyor. Hoş Geldin Kredisi kapsamında sunulan kampanya 30 Eylül tarihine kadar devam ediyor. 7.500 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi %0.99 faiz oranı ile banka tarafından talep edilebiliyor.

Kredi tutarı: 7500 TL

Aylık faiz oranı: % 0.99

Aylık vade süresi: 12 ay

Kredi tahsis ücreti: 41,25 TL

Hayat sigortası prim tutarı: 100,15 TL

Aylık taksit tutarı: 676,41 TL

AKBANK HOŞ GELDİN KREDİSİNDEN NASIL YARARLANILIR?

Akbank’ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenlerin Akbank Mobil üzerinden işlemlerini gerçekleştirmesi mümkün oluyor. Dijital üzerinden yapılan başvuru kuryenin teslimatı aracılığı ile kısa sürede bulunulan her yerden sağlanabiliyor. Yapılan değerlendirme sonrasında onaylanan kredi tutarı Akbank Mobil üzerinden ya da internet şubesi aracılığı ile kullanılmaya başlanabiliyor.

AKBANK HOŞ GELDİN KREDİSİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanya süresi boyunca kullanılabilecek minimum kredi tutarı 1000 TL, maximum 7.500 TL’yi buluyor. %0.99 faiz oranı ile 12 ayda geri ödenebiliyor. İhtiyacı bulunan vatandaşlar için sunulan kampanya bireysel tüketici veya ihtiyaç kredisi adı altında tüm müşterilere sunuluyor. Her müşteri kampanyadan bir kere faydalanabiliyor.

AKBANK HOŞ GELDİN KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Daha önce Akbank’ta hesabı bulunup kredi kampanyalarını değerlendirenler %0.99 kredi kampanyasından yararlanamıyor. Kampanya kapsamında sunulan fayda Akbank tarafından değiştirilebilir ya da durdurulabilir. Akbank Mobil üzerinden sunulan fırsattan yararlanmak isteyenlerin:

  • Mobil uygulamayı cep telefonuna indirmesi gerekiyor.
  • “Akbank’lı olmak istiyorum” adımını tamamlamak yeterlidir.
  • Son olarak müşteri hizmetleri hattı ile hafta içi her gün 08.00 ile gece 01:00 saatleri arasında görüntülü görüşme yapılarak işlemler tamamlanabilir.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.