Bankacılık

Acil ihtiyaca nakit avans desteği geldi: Masrafsız kredi için başvur!

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasını başlattı. Kampanyaya katılmak isteyenlerin banka müşterisi olup bireysel kredi kartı başvurusu yapması yeterli oluyor.

FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Garanti BBVA müşterilerine özel sunulan Taksitli Nakit Avans fırsatı faizsiz ve masrafsız olarak değerlendirilebilir. 5000 TL’ye kadar Nakit Avans tutarı 6 ay taksitle geri ödenebiliyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan dijital kanal yolu ile yapılacak başvurular kabul ediliyor. Kredi kartı başvurusu onayı alanlar anında bu fırsatı değerlendirmeye başlayabiliyor.

FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Garanti BBVA müşterileri kampanya kapsamında sunulan avantajdan yararlanabilmek için Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden işlemleri tamamlaması gerekiyor. Öncelikle uygulama cep telefonu indirilir. “Müşteri Olmak İstiyorum” adımı tamamlanır. İlk kez görüntülü görüşme yolu ile temassız bir şekilde dijital müşteri olma adımını tamamlayanlar “Kredi Kartı Başvurusu”nda bulunur. Başvurusu onaylananlar istedikleri zaman Taksitli Nakit Avans fırsatını değerlendirmeye başlayabilir.

FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanya Eylül ayı sonuna kadar geçerliliğini koruyor. Yalnızca müşteri olma adımını tamamlayarak kart başvurusunda bulunanlar yararlanabiliyor. Herhangi bir şekilde şubeye gitme durumu söz konusu olursa bu kampanya geçerliliğini yitiriyor. Garanti BBVA Mobil müşteri adımı tamamlandıktan sonraki 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil uygulaması ya da BonusFlaş uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilir. Kart başvurusu onaylananlar ve kredi kartı açık duruma gelenler nakit avans başvurusunu yapabilir.

FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASINA BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

16 Eylül ile 30 Eylül tarihleri arasında kredi kartı başvurusu yapmış olanlar ve onaylananlar 30 Ekim tarihine kadar Faizsiz ve Taksitli Nakit Avans başvurusu yapabiliyor. Kampanya her müşteri için yalnızca bir kere geçerli oluyor. 6 taksit fırsatı ile sunulan kampanya daha fazla taksit talep edildiğinde geçerliliğini yitiriyor.

Bankanın güncel faiz politikası geçerli olmaya başlıyor. Her müşteri yalnızca bir kere yararlanabilir. Bireysel ve asıl kredi kartları geçerlidir. Ticari Kredi Kartı ile yapılacak başvurular kabul edilmiyor. Kredi kartı başvurusu yapıp onay alamayanlar Taksitli Nakit Avans fırsatını değerlendiremiyor. Garanti BBVA sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkını kendinde saklı tutar.

FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yapılan başvuru sonrası Taksitli Nakit Avans kullanmak isteyenler şu adımları takip etmelidir:

  • Garanti BBVA Mobil” uygulaması cep telefonuna indirilir.
  • Kullanıcı girişi yapılır. “Hesap ve Kart” kategorisine gelinir.
  • Kartlar” alanı seçilir.
  • Kredi Kartı” seçilir. “Nakit ve Ödeme Çözümleri” alanına tıklanır.
  • Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans” adımına gelinir ve “Taksitli Nakit Avans” seçildikten sonra taksit bilgileri girilerek “Onay” tuşuna basılır.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.