Bankacılık

Acil nakit ihtiyacı olanlara faizsiz nakit ödeme başvurusu devam ediyor: Dijital başvuruya özel 5 bin TL Taksitli Nakit Avans hesaba yatıyor

Acil nakit ihtiyacı olanlar için alternatif bir teklif olarak Garanti BBVA Mobil müşteriye özel 5000 TL’ye kadar masrafsız Taksitli Nakit Avans kampanyasını duyurdu. Dosya masrafı ya da imzaya gerek olmadan %0 Faizli ve Taksitli Nakit Avans kampanyası devam ediyor. Başvuruda bulunmak isteyenlerin online olarak görüntülü görüşme yolu ile müşteri olma adımını tamamlaması gerekiyor.

GARANTİ BBVA FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Garanti BBVA şubeye gitmeye gerek kalmadan mobil üzerinden kredi kartı başvurusu yapanlar 5.000 TL’ye kadar Taksitli Nakit Avans kampanyasını değerlendirebiliyor. 6 ay taksitle sunulan Nakit Avans Bireysel Kredi Kartı başvurusu yapanlara özel olarak tanımlanıyor.

Garanti BBVA kampanyası kapsamında sunulan fayda her müşteri için bir kez geçerlidir. Bireysel kredi kartı ve asıl kredi kartı kullanıcıları için geçerli olup ticari kredi kartı, ek kart ya da sanal kart ile yapılacak başvurular kabul edilmiyor.

GARANTİ BBVA KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Başvuruda bulunarak kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Garanti BBVA Mobil uygulamasını cep telefonuna indirmesi ve “müşteri olmak istiyorum” adımını tamamlaması gerekiyor. İlk kez temassız müşteri olma teknolojisini kullananlar kredi kartı başvuruları onaylandığı anda 5.000 TL’ye kadar Taksitli ve Faizsiz Nakit Avansı değerlendirebiliyor.

FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

15 Eylül tarihine kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Garanti BBVA Mobil uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra “Kampanyaya Katıl” adımını tamamlaması gerekiyor. Mobil uygulama üzerinden görüntülü görüşme yolu ile banka müşterisi olma hakkı kazananlar kredi kartı başvurusunda bulunuyor. Kredi kartı başvurusu onaylananlar kart şifresi belirledikten ve kartı kullanıma açtıktan sonra 5000 TL’ye kadar Faizsiz ve Taksitli Nakit Avans talep edebiliyor.

KREDİ KARTI BAŞVURU SÜRECİ

Başvurusu onaylananlar kredi kartı talep ettiklerinde 1 ve 15 Eylül tarihleri arasında kredi kartı onayı alan kullanıcılar 15 Ekim tarihine kadar Taksitli ve Faizsiz Nakit Avans talep edebiliyor. Kart açılışından sonra sadece bir kere faizsiz olarak bu fırsattan yararlanabiliyor. 6 ay taksitle 5.000 TL’ye kadar Nakit Avans kullanılabiliyor. Kampanya dönemi dışında bankanın belirlediği faiz oranı üzerinden Taksitli Nakit Avans talebi tekrar sağlanabiliyor.

GARANTİ BBVA TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden Taksitli Nakit Avans başvurusu yapılabiliyor. Bunun için yapılması gerekenler sırasıyla;

  • Uygulama cep telefonuna indirilmeli
  • “Hesap ve Kart” kategorisine tıklanılmalıdır.
  • “Kartlar” bölümüne gelinmelidir.
  • “Kredi Kartı” seçildikten sonra
  • “Nakit ve Ödeme Çözümleri” kategorisine tıklanılmalıdır.
  • “Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans” seçeneği işaretlendikten sonra talep edilen Taksitli Nakit Avans tutarı seçilip taksit bilgisi girildikten sonra “onay” verilmelidir.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.