Ekonomi

Adalet Bakanlığı personeline rekor promosyon ödemesi 25 Bin TL kabul edildi: Ödemeler ne zaman hesaba yatacak?

Adalet Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden personeline yönelik banka promosyon anlaşmasını imzaladığını duyurdu. Rekor promosyon rakamı Adalet Bakanı tarafından “ Hayırlı olmasını diliyoruz” denerek basın açıklaması yoluyla paylaşıldı. Resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan yazılı basın açıklamasına göre 3 yıllık promosyon bedeli 25.000 TL’yi buldu.

İLK TEKLİF VAKIFBANK’TAN GELDİ!

Adalet Bakanlığı Merkez ve Merkez dışı birimlere yönelik çalışma gösteren personelin maaş, ücret ve ödemelerine yönelik ihalenin ilk oturumu gerçekleşti. 19 Ağustos tarihinde gerçekleşen ilk oturumunda en yüksek teklif 20.100 olarak Vakıfbank tarafından sunuldu. Bu teklif üzerine diğer bankalar ihaleden çekilme kararı aldı.

PERSONEL PROMOSYON ÖDEMESİNE REKOR TEKLİF GELDİ!

22 Ağustos tarihi itibariyle Adalet Bakanlığı temsilcileri Büro Memur-Sen üyeleri ve Koop İş Sen yetkilileri bir araya geldi. Yapılan son oturumda Vakıfbank peşin olarak ödemek üzere 25 bin TL teklifinde bulundu. Alınan bu teklif üzerine ihale sonuçlandırılmış oldu.

PROMOSYON ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Adalet Bakanlığı yapılan toplantı sonucunda müjde niteliğindeki rekor promosyon haberini personelle paylaştı. 3 yıllık promosyon bedeli olarak personellere 25.000 TL tek seferde, peşin ya da eşit olarak kesinti yapılmadan her personel için ayrı ayrı ödenme kararı alındı. Ödemeler 1 Eylül tarihinden başlayarak 1 Ekim tarihine kadar sürdürülecek.

RESMİ AÇIKLAMA ADALET BAKANLIĞININ SİTESİNDE YAYINLANDI!

Adalet Bakanlığı basın açıklaması yolu ile resmi internet sitesi üzerinden bilgi paylaşımında bulundu. İnternet sitesi basın.adalet.gov.tr adresi üzerinden yapılan resmi açıklamada süreçte eşit derecede katkılarını sunan Büro Memur Sendikası Koop-İş Sendikaları ve Vakıfbank Genel Müdürüne teşekkürlerini iletti. Adalet Bakanlığı konuşmasının devamında: “Milletimize adalet hizmetini sunacak olan her bir personelimize banka promosyon anlaşması kapsamında ödenecek olan rekor miktarın hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.