Ahlatcı Yatırım Haftalık hisse önerilerini paylaştı - (29 Kasım – 3 Aralık 2021)

29 Kasım – 3 Aralık 2021 Haftalık Ahlatcı Yatırım hisse önerilerini paylaştı. Ahlatcı Yatırım hisse tavsiyeleri ve analizi...

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Ali Servi

29 Kasım – 3 Aralık 2021 Haftalık Ahlatcı Yatırım hisse önerilerini yayınladı. Ahlatcı Yatırım hisse tavsiyeleri ve analizi şu şekilde:

AHLATCI YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Haftalık Model Portföy

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hedef fiyat aralığına DOHOL, TKFEN, DEVA, ISFIN ve AKSEN hisseleri hedef fiyata ulaşmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri yüzde 9,5 yükseliş yaşayan DOHOL ile yüzde 8,2 yükselen ISFIN olmuştur. 22 Kasım – 26 Kasım kapanış fiyatlarına göre ise en yüksek getiriyi sağlayan pay senedi yüzde 13,20 ile DEVA olmuştur.

Geçtiğimiz hafta boyunca XU100’de %2,25 artış gösterirken, Ahlatcı Yatırım haftalık model portföyün ortalama getirisi ise %4,94 artış göstermiştir. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden DOHOL, TKFEN, DEVA, ISFIN ve AKSEN hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine LOGO, ALCTL, SELEC, KERVT, TMSN hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber