Bankacılık

Ailelere çocukları için 200 bin TL’ye kadar eğitim ödemesi taksit desteği!

Yıl içerisinde oluşacak eğitim ve öğretim masrafları için Alternatif Bank Bonus Kart’a özel kampanyasını duyurdu. Banka eğitim harcamanıza özel ücretsiz + 4 taksit fırsatı sloganı ile tüm müşterilerine kampanyasını duyurdu. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrenimi için eğitim kurumlarına yapılacak ödemeler Alternatif Bank Bonus Kart sahipleri için taksitlendirilebilecek.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Alternatif Bank Bonus Kart sahipleri 31 Ağustos tarihine kadar eğitim kurum ödemelerinde +4 taksit fırsatından yararlanabilir. Üstelik ödemeler ücretsiz olarak taksitlendirilebilecek. 1000 TL ile 200.000 TL arasındaki tüm ödemeler Bonus Kart sahiplerine özel olarak taksitlenecek. Taksitli ödemelerde ücretsiz +4 taksit, peşin ödemelerde ise +5 taksite bölünebilecek.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Alternatif Bank tarafından sunulan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin cep telefonu numarası üzerinden katılım sağlaması mümkündür. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin öncelikle alternatif Bank müşterisi olması gerekiyor. Banka müşterilerine özel olarak tanımlanan bu kampanya için cep telefonunun mesaj kısmına SINIF yazıp 4055’e sms olarak göndermek yeterlidir.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanyaya 1 Ağustos tarihinden sonra yapılacak Eğitim Kurumu ödemeleri dahil ediliyor. 1000 TL ile 200.000 TL arasındaki ödemeler geçerli olacaktır. Yalnızca Eğitim Kurumları için yapılacak ödemeler kampanyaya dahil ediliyor. Kırtasiye ya da kitapçı alışverişleri bu kampanya dahilinde değildir.

Kampanya internet üzerinden yapılacak ödemeler, temassız işlemler ya da Bonus Sanal Kart ile yapılacak ödemelerde geçerlidir. Kampanya süresi boyunca yapılan Eğitim Kurumu ödemelerinin iptal ya da iadesi söz konusu olursa işlemler buna göre yürütülecektir.

KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Eğitim Kurumu ödemelerinde en fazla 12 taksit fırsatı sunuluyor. Taksitli ödemelerde ücretsiz olarak +4 taksit fırsatından yararlanılabiliyor. Yurt içinde yapılacak harcamalar kabul ediliyor. Kampanyaya Bireysel Bonus Kart, Ek Kart ve Sanal Kart sahipleri katılabilir.

Ekstre kesim tarihinden önce yapılacak ödemeler kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında Alternatif Bank kampanyayı durdurma, kampanyayı değiştirme ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.