Bankacılık

Akbank dijital kredi kartı kullanıcıları 750 TL kazanıyor: Gıda ve akaryakıt harcamaları ek indirim

Akbank kredi kartı başvurusuna özel 750 TL indirim kazandırıyor. İlk kez Akbank’a gelerek Axess ya da Wings kart başvurusu yapanlar için market ve akaryakıt harcamaları kazanç sağlıyor. Akbank ile anında başvuran kazanıyor. Belirli sektörlerde geçerli olan harcadıkça kazan kampanyası 31 Ağustos tarihine kadar devam edecek. İndirimler 15 Eylül’e kadar geçerli olacak. Akbank kampanya üzerinde durdurma ya da şartlarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

AKBANK MOBİLE ÖZEL 750 TL HEDİYE!

Akbank’ın online başvuru yapan kullanıcılarına özel kampanyası internet sitesi üzerinden duyuruldu. Akaryakıt ya da gıda alışverişine özel indirim kredi kartı kullanıcıları için geçerli olacak. Yapılacak banka müşterisi olma başvurusu sonrasında kredi kartı başvurusunda bulunulabilecek. Yapılacak 750 TL ve üzeri harcama 150 TL kazandıracak. Bu durumda toplamda 750 TL kazanmak mümkün olacak

KAMPANYAYA BAŞVURU İÇİN SON GÜN NE ZAMAN?

Akbank’a gelerek kart başvurusunda bulunanlar yaptıkları harcamalardan TL kazanıyor. Üstelik kredi kartı sahiplerine özel 1 yıl boyunca aidat ücreti alınmıyor. Kampanya kapsamındaki faydadan 1 Ağustos tarihinden sonra yapılacak başvurular değerlendirilecek. Her bir Akbank müşterisi kampanyaya katılım süreci 31 Ağustos’a kadar devam ettirebiliyor.

DİJİTAL KULLANIMA AÇILAN KARTLAR GEÇERLİ OLACAK!

Akbank kredi kartı başvuru formu üzerinde yer alan “kartımı dijital kullanıma açmak istiyorum” adımı işaretlenmelidir. Ardından dijital kullanım özelliğine sahip olan kart ile internet mobil ödeme harcamaları kart gelmeden yapılabilecek. Suunulan faydadan yararlanmak isteyenlerin 1 Ağustos tarihinden önce başvurusu bulunmaması gerekiyor. Kampanya kapsamında 15 Eylül tarihine kadar yapılacak alışverişler geçerli olacak.

KAMPANYA SÜRECİNDE HANGİ HARCAMALAR GEÇERLİ OLACAK?

Kampanyadan tüm Akbank kredi kartı sahipleri yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında yapılacak alışveriş sürecinde; BES harcamaları, fon alımı satma işlemleri, EFT/Havale işlemleri, nakit çekim işlemleri, otomatik fatura ödeme talimatları, vergi ödemeleri ya da chip para kullanımları dahil edilmeyecektir. Bunun dışında yapılan harcamalar kabul edilecektir. Özellikle akaryakıt ve gıda harcamalarında geçerli olacaktır.

NAKİT İNDİRİM KARTA NE ZAMAN TANIMLANIR?

Akbank tarafından talep edilen şartlar karşılandığında her 750 TL ve üzeri alışverişi 150 TL kazanılacak. Toplamda 750 TL nakit indirim fırsatı sunan Akbank kampanyasına katılanlar 2 iş günü içerisinde indirimi hesaplarında görebilecek. Her müşteri bir kere bu fırsattan yararlanacak. Ek kart, sanal kart, ticari kart ya da free kart başvuruları kabul edilmeyecektir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.