BankacılıkEditörün SeçimiGündem

Akbank Faizsiz Nakit Avans Kampanyasını Duyurdu: 7.500 TL’ye Kadar Acil Nakit İhtiyacı Anında Hesaba Yatıyor

Akbank’a gelerek ilk kez mobil banka müşterisi olanlar faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanıyor. Kampanyaya başvuru ve katılım süreci devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar 7.500 TL’ye kadar talep edecekleri tutarı mobil başvuru yaptıktan hemen sonra hesabında bulabiliyor. Üstelik geri ödeme tutarı alındığı günkü oranla aynı oluyor.

Akbank Faizsiz Nakit Avans Kampanyasını Duyurdu: 7.500 TL'ye Kadar Acil Nakit İhtiyacı Anında Hesaba Yatıyor

Taksitli Nakit Avans Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Akbank mobil bankacılık uygulaması ile %0 faizli ve 6 ay vadeli taksitli nakit avans veriyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 31 Temmuz tarihine kadar Akbank mobil üzerinden “Akbanklı olmak istiyorum” adımını tamamlayarak banka müşterisi olması gerekiyor. Cep telefonuna indirilen Akbank mobil uygulaması ya da Akbank Juzdan uygulaması ile başvuru yapılabilir.

Akbank Faizsiz Nakit Avans Kampanyasını Duyurdu: 7.500 TL'ye Kadar Acil Nakit İhtiyacı Anında Hesaba Yatıyor

Nakit Avans Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Akbank’ın mobil başvuruya özel olarak sunduğu taksitli nakit avans sisteminden kredi kartı başvurusu yapanlar yararlanabilir. Akbank Axess kart ya da Wings kart başvurusu onay aldıktan sonra 31 Ağustos tarihine kadar nakit avans talebi bankaya iletilebilir. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin 1 Temmuz tarihinden sonra ilk kez mobil müşteri olması gerekiyor.

Akbank Faizsiz Nakit Avans Kampanyasını Duyurdu: 7.500 TL'ye Kadar Acil Nakit İhtiyacı Anında Hesaba Yatıyor

Taksitli Nakit Avans Ödemesi Nasıl Yapılır?

Akbank’ın banka müşterilerine özel sunduğu 7500 TL’ye kadar nakit avans geri ödemeleri 2 ay vade süresinden başlayarak 6 ay vadeye kadar uzatılabilir. İşlemlerde hiçbir şekilde ek faiz uygulanmaz. Belirtilen tarihler dışında nakit avans talebi bulunanlar %1.80 oranında faiz ile taleplerini yine karşılayabilir. Kampanya süresi boyunca her müşteri yalnızca bir kere %0 faizli taksitli nakit avanstan yararlanabilir. Taksitli nakit avans işlemleri için tek seferde en az 200 TL ve en fazla 4000 TL çekilebilir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.