Bankacılık

Akbank giyim, ayakkabı ve kırtasiye alışverişlerine 75 TL indirim kampanyasını başlattı!

Havaların soğumaya başlaması ile birlikte ihtiyaçlar da değişmeye başladı. Yaz dönemi boyunca birçok banka ve marka, müşterilerine özellikle de tatil seyahatleri ve harcamaları kapsamında fırsat ve kampanyalar sunmuştu. Yaz döneminin sona ermesi ve Eylül ayının gelmesi ile birlikte sunulan kampanyalar da şekil değiştirmeye başladı. Havaların soğumaya başlaması ile birlikte giyim ihtiyacı ön plana çıkmaya başlarken, bankalardan gelen kampanyalar da genellikle bu alana yönelik gelmeye başladı.

Bu kapsamda bir kampanya fırsatı da Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank’tan geldi. Akbank, giyim alışverişlerinden kazanç sağlamak isteyen müşterileri için Akbank Kart ile giyim alışverişlerine 75 TL chip para fırsatını sundu. Akbank ile giyim alışverişlerinden kazanmak isteyenlerin ne yapması gerekiyor? İşte detaylar…

AKBANK’TAN 75 TL CHIP PARA KAMPANYASI

Eylül ayının gelişiyle birlikte şekil değiştirmeye başlayan kampanyalara bir yenisi de Akbank’tan eklendi. Kış sezonu öncesinde kışa yönelik giyim alışverişlerini yapmak ve ihtiyaçlarını gidermek isteyenler, Akbank’ın sunduğu kampanya ile fırsatları yakalamak istiyor. Bu kapsamda Akbank, Akbank Kart ile giyim alışverişlerine 75 TL chip para hediye ediyor. 30 Eylül 2022 tarihine kadar Akbank Kart ile internet alışverişleri de dahil olmak üzere, tek seferde yapılacak olan ikinci ve sonraki her 300 TL ve üzeri giyim, ayakkabı ve kırtasiye alışverişlerine 25 TL ve toplamda 75 TL chip para hediye ediliyor.

Akbank’ın giyim, ayakkabı ve kırtasiye harcamalarına yönelik sunduğu, 30 Eylül 2022 tarihine kadar devam eden kampanyasında kazanmak isteyenlerin, ilk alışverişinden önce kampanyaya katılım göstermesi gerekiyor. Kampanyadan kazanmak isteyen Akbank müşterileri, ilk harcama öncesinde Juzdan uygulamasından ya da Akbank Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlayabiliyor. Ayrıca kampanyaya SMS yöntemi ile katılmak isteyenler de “DONUS” yazıp 4566’ya SMS göndererek kampanyaya katılım sağlayabiliyor.

KAMPANYAYA KATILIM VE HARCAMA İŞLEMLERİ

2 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya dahilinde, Akbank Kart ile internet alışverişleri de dahil olmak üzere; giyim, ayakkabı ve kırtasiye sektörlerinde tek seferde yapılacak olan her ikinci ve sonraki 300 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL, toplamda 75 TL chip para hediye ediliyor. Kampanyaya belirtilen katılım yollarından katılanlara, katılımın sağlandığına dair bilgilendirme mesajı iletiliyor ve bu mesajın ardından harcama yapılarak kampanyada kazanma fırsatı yakalanabiliyor. Söz konusu harcamalarda Juzdan uygulaması, Akbank Mobil uygulaması veya SMS kanalları üzerinden katılım göstermeyen müşterilerin alışverişleri kampanyaya dahil edilmiyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Müşteri bazlı sunulan kampanyada her bir müşteri en fazla 75 TL chip para hediyesi kazanabiliyor. Kampanyadan yalnızca açık bireysel asıl Akbank Kart sahipleri yararlanabiliyor ve diğer müşteriler için kampanya geçerli olmuyor. Ayrıca Axess, Wings, Free, ticari kartlar ve ek kartlar ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahil edilmiyor. Aynı gün içerisinde yapılan sadece ilk işlemler kampanyaya dahil ediliyor. Ayrıca EFT/Havale transferleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip para ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahil edilmiyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.