Bankacılık

Akbank hesabı olanlar dikkat! Otomatik ödeme talimatına 500 TL destek veriliyor

Akbank KOBİ’lere özel otomatik fatura ödeme talimatına 500 TL chip para kazan kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanmak isteyenlerin 3 adet fatura talimatını yerine getirmesi yeterli oluyor. Kampanya dönemi boyunca yalnızca Akbank Mobil kullanıcıları bu fırsattan yararlanabiliyor.

KOBİ’YE 500 TL CHİP PARA KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Akbank KOBİ otomatik fatura ödeme kampanyasını paylaştı. Kampanya kapsamında Eylül ayının sonuna kadar ilk kez otomatik fatura ödeme talimatı verenler bu fırsatı değerlendirebiliyor. Otomatik ödeme talimatları yalnızca Akbank müşterileri tarafından yapılabiliyor. 3 adet fatura talimatı veren 500 TL chip para kazanıyor.

KOBİ’YE 500 TL CHİP PARA KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Akbank KOBİ’lere özel sunulan fırsattan yararlanmak isteyenlerin Akbank Mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek otomatik fatura ödeme talimatı vermesi yeterli oluyor. Bunun yanı sıra Akbank internet adresi üzerinden, şubeler üzerinden ya da 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri hattı aranarak otomatik ödeme talimatı verilebilir. 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan sadece Akbank’lı KOBİ’ler yararlanabilir.

KOBİ’YE 500 TL CHİP PARA KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanya süreci devam ederken Akbank hesabı üzerinden ya da Axess Business, Axess KOBİ kart sahipleri otomatik fatura ödeme talimatını 3 ya da daha fazla fatura için verdiğinde bu fırsat sunuluyor. Tüm fatura talimatları kampanya kapsamında geçerli oluyor. Ticari kartlar üzerinden verilen talimatlarda en az 1 adet açık ticari kredi kartı bulunmalıdır.

KOBİ’YE 500 TL CHİP PARA KAMPANYASI SON GÜNÜ NE ZAMAN?

1 Eylül tarihinden itibaren verilecek otomatik ödeme talimatları kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Bunun dışında önceki dönemde verilmiş otomatik ödeme talimatları geçerli kabul edilmiyor. Kampanya dönemi devam ederken önceden verilmiş otomatik ödeme talimatları iptal edilip kampanya dönemine tekrar aktifleştirildiğinde kampanyadan yararlanamıyor.

KOBİ’YE 500 TL CHİP PARA ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILIR?

Akbank’ın KOBİ’lere özel sunduğu kampanya kapsamında kazanılan chip paralar 9 Ekim tarihinde hesaba yüklenir. Chip para yüklenmesi sırasında kişisel hesaplardan ilgili tarihler arasında fatura ödeme talimatı verilip verilmediği ya da iptal edilmiş olan fatura ödemeleri talimatları takip edildikten sonra hesaba tanımlanıyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.