Bankacılık

Akbank, İstanbul’daki işyerlerini arka arkaya satışa çıkardı; üstelik 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla… Bu fırsat bir daha gelmez!

İcradan satışlara yoğun ilgi gösteren vatandaşlar için Akbank’ın İstanbul’dan satacağı işyerlerinin sayısı eylül ayı itibariyle altıya yükseldi. Her işyeri için ihale sürecini başlatan Akbank; fiyatları ise, 400 bin TL’den başlattı.

Satışa çıkardığı icralık gayrimenkullerin listesini güncelleyen Akbank, bu ay itibariyle İstanbul ilinden satışa çıkardığı altı işyeri için ihale sürecini başlattı. Üstelik Akbank, İstanbul’dan satışa çıkardığı işyerlerinin ihale başlangıç bedellerini 400 bin TL’den başlayan fiyatlar ile belirledi.

AKBANK’TA 400 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR İLE İŞYERİ SATIŞLARI BAŞLADI

Akbank’ın bu ay ihaleye açtığı İstanbul işyerleriyle birlikte, bölgeden satacağı işyerlerin sayısı altıya çıktı. Bu altı işyerinin en uygununu İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinden satışa koyan Akbank, bu bölgede yer alan 74 metrekarelik dükkan veya mağaza olarak kullanıma uygun olan bu işyeri için 400 bin TL’lik ihale başlangıç bedeli belirledi. Yine İstanbul’dan uygun fiyatlı bir başka işyeri satışa çıkan Akbank, bu işyerini ise İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinden satışa koydu. Genişliği 74 metrekare olan bu işyerinin ihale başlangıç bedeli ise 555 bin TL olarak Akbank tarafından belirlendi.

AKBANK’IN İSTANBUL’DAKİ BİR İŞYERİ İÇİN SON İHALE TARİHİ BELLİ

Satışa çıkardığı işyerleri ile ilgili detaylı bir bilgi vermeye özen gösteren Akbank, ilk teklifin gelmesinden hemen sonra ihalenin son tarihini de kamuoyu ile paylaşıyor. Buna göre, Akbank’ın İstanbul ilinin Kartal ilçesinden satışa çıkardığı bir işyeri için ilk teklif geldi. Dükkan veya mağaza olarak kullanıma uygun olan bu işyeri için kamuoyunu bilgilendiren Akbank, işyerinin genişliğini 100 metrekare olarak ilan detayına ekledi. İhalesi 19 Eylül 2022 tarihi itibariyle sona erecek olan bu işyerinin ihale başlangıç bedeli ise 2 milyon 850 bin TL oldu.

AKBANK, İSTANBUL’DAN İHALEYE AÇTIĞI ÜÇ İŞYERİNİ ŞİŞLİ İLÇESİNDEN SATIŞA KOYDU

Akbank’ın İstanbul’dan satışa çıkardığı altı işyerinin üçü Şişli ilçesinde yer aldı. Şişli ilçesinde bulunan 173 metrekarelik bir ofis için ihale sürecini başlatan Akbank, bu ofisi ihaleye 11 milyon 500 bin TL’den açtı. Yine Şişli ilçesinde bulunan bir plaza katı için ihale sürecini başlatan Akbank, genişliği 345 metrekare olan bu plaza katı için ihale başlangıç bedelini 14 milyon 7590 bin TL olarak belirledi. Bir diğer işyeri de plaza katı olan Akbank, bu plaza katının genişliğini ise, 357 metrekare olarak duyurdu. Öte yandan Akbank, bu plaza katını ihaleye 15 milyon 700 bin TL’den açtı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.