Bankacılık

Akbank kartı olanlar dikkat: 30 Eylül tarihine kadar yapacağınız harcamalara 60 TL’lik hediye para verilecek!

Artan market fiyatlarına karşı yeni bir alışveriş kampanyası geliştiren Akbank, toplamda 60 TL ‘ye kadar hediye TL dağıtacağı yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

AKBANK ALIŞVERİŞ KAMPANYASI EYLÜL 2022

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan Akbank, 30 Eylül tarihine kadar Akbank kartı ile yapılacak olan ikinci ve sonraki 250 TL’lik harcamalara 20 TL, toplamda ise 60 TL tutarına para hediyesi vereceğini bildirdi.

AKBANK ALIŞVERİŞ KAMPANYASI AYRINTILARI

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan Akbank, ay sonuna kadar geçerli olan ve toplamda 60 TL’ye kadar chip para hediyesi sunmuş olduğu yeni alışveriş kampanyası ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Artan market fiyatlarına karşın bankanın yeni kampanyasından destek almak isteyen mevcut müşteriler, kampanyanın detaylarını araştırmaya başladı. Akbank, müşterilerinin araştırmalarına resmi internet sitesi üzerinden karşılık vererek, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları sıraladı.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu 60 TL hediye para kazanımlı yeni alışveriş kampanyasının detaylarını şu şekilde açıkladı:

  • Kampanya kapsamında hediye TL kazanabilmek için harcamaların kasap, manav, şarküteri ve market noktalarından yapılması gerekir.
  • Kampanya katılımından sonra yapılan ilk 250 TL’lik harcama değil, ikinci 250 TL’lik harcama kampanya kapsamında değerlendirilir.
  • Kampanya katılık gerektirmektedir. Bu sebep ile 250 TL’lik harcamalardan önce bankanın iletişim kanalları aracılığı ile kampanya katılım onayının verilmesi gerekir.
  • Kampanya kart değil, müşteri tanımlıdır. Bu neden ile bir müşterinin birden fazla kartı olsa dahi kampanya kapsamında kazanabileceği azami hediye TL tutarı, 60 TL ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan yalnızca bireysel statüde değerlendirilen müşteriler yararlanabilir. Ticari müşterilerin kampanya başvuruları değerlendirilmez.
  • Wings, Free, Axess, ek kartlar ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar, kampanya kapsamında değerlendirilmez.
  • Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 250 TL’lik harcamanın yalnızca ilki kampanya kapsamında değerlendirilir.
  • Nakit işlemler, ATM işlemleri, EFT ve havale transferleri, para yükleme, telefon order, mail order, fon alım satımı, BES işlemleri, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, SGK ödemeleri ve chip para ile yapılan alışverişler, kampanya kapsamında değerlendirilmez.
  • İptal veya iade edilen ürünler, kazanılan hediye TL’lerin hesaptan geri çekilmesine sebep olur.

AKBANK ALIŞVERİŞ KAMPANYASINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Akbank tarafından geliştirilmiş olan toplamda 60 TL tutarında hediye para kazanımlı yeni alışveriş kampanyasından yararlanmak isteyen mevcut müşteriler, kampanyaya nasıl katılım sağlayabileceklerini araştırmaya başladılar. Akbank, 30 Eylül tarihine kadar başvurulara açık olacak olan yeni kampanyasının katılım sürecine ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Akbank, 60 TL üst limit ile geliştirmiş olduğu yeni alışveriş kampanyasına hem SMS yolu ile hem de online olarak katılım sağlanabileceğini belirtti. SMS katılımı için bankaya katılı bulunan cep telefonu numarasından EYLÜL yazılarak 4566’ye kısa mesaj gönderilmesi gerektiğini ifade eden Akbank, online katılımların hem Juzdan uygulamasından hem de Akbank Mobil uygulaması üzerinden sağlanabileceğini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.