Bankacılık

Akbank müşterilerine özel anında nakit desteği! Akbank uygulaması üzerinden 10.000 TL nakit desteği!

Günlük yaşamınızın içinde her an her şey için nakit ihtiyacı yaşanmaktadır. Akbank ilk günden bugüne kadar müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına destek olmakta ve yeni bankacılık uygulamalarını bünyesinde barındırarak bu nakit ihtiyaç kredisine ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Eğitim, sağlık, ev eşyaları, tatil, faturalar gibi birçok kalemde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini Akbank sayesinde ulaşabilirsiniz. 18 yaşını dolduran ve kredi notu yüksek olan herkes Akbank üzerinden 10.000 TL nakit ihtiyaç kredisine anında başvuru yapabilirsiniz. Uygun faiz oranı ve uzun vade imkânı ile ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Akbank müşterilerine özel anında kredi desteğinin ayrıntıları ise yazımızın devamında.

Akbank Nakit Desteği

Akbank her alanda müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Anında kredi desteği sayesinde kısa sürede nakit ihtiyacınızı karşılama imkânı sunan Akbank 18 yaşını dolduran ve kredi notu yüksek olan müşterilerine kredi imkânı sağlıyor. Şubede beklemeden kısa sürede 7/24 istediğiniz her an nakit ihtiyacınızı Akbank anında kredi kampanyası ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygun Faizli Kredi Desteği

Akbank uygun faizli uzun vadeli kredi imkânı sunmaktadır. %2.17 faiz oranı ve 36 aya varan vade imkânı sunan Akbank uzun vade süresi ile geri ödeme konusunda kolaylık sağlamaktadır. Akbank’tan %2.17 faiz oranı ile 36 ay vadeli çekilen 10.000 TL tutarında ki kredinin aylık 431.38 TL taksit ödemesi bulunmaktadır.

Gerekli Belgeler

Akbank anında kredi başvurusunu Akbank mobil uygulaması üzerinden 7/24 başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapıldıktan sonra kısa sürede banka tarafından kredi başvurunuza dönüş yapılacaktır. Onay alınan başvurulardan sonra bazı belgeleri Akbank şubelerine götürmelisiniz. İstenen belgeler ise;

  • Nüfus cüzdanı
  • Memurlar için maaş bordrosu
  • Özel sektör çalışanlar için maaş bordrosu ve şirket imza sirküler
  • Emekliler için emekli aylık dökümü
  • Şirket ortakları için güncek vergi levhası, gelir ve bilanço tablosu, oda kayıt belgeleri ve imza sirküleri
  • İkametgâh belgesi ya da ikamet adresini belirten faturalar
  • Kira geliri olanlar için tapu ve kira sözleşmesi
  • Çiftçiler için çiftçilik belgesi ve arazı tapu fotokopisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.