Bankacılık

Akbank’tan müthiş yatırım fırsatı: Geleceğiniz kazansın!

Akbank ile birçok şirkete yatırım fırsatı bulunur. Bu yatırımlar ile teknolojiden sağlığa birçok alanda yatırım yapmak mümkündür. Akbank, müşterilerine sunduğu yeni kampanyası ile kazandırmaya devam ediyor. Akbank sürekli olarak yenilediği kampanyaları ile müşterilerin yanında olurken bu kampanya ile yatırımcıların yüzünü güldürdü.

Akbank Yatırım Kampanyası Nedir?

Akbank’ın yeni kampanyası olan geleceğe yatırım kampanyası ile birçok alanda bulunulan farklı şirketlere yatırım yapmak mümkündür. Yıllar geçtikçe ve şirket değerlendikçe yatırımlarda aynı şekilde değerlenir.

Akbank aracılığı ile tek bir tıkla şirket yatırımcısı olmak mümkün oldu. Bu yatırımlar için tek koşul Akbank müşterisi olmaktır. Akbank bünyesinde bulunan her müşterinin geleceğe yatırım kampanyasına katılma şansı bulunur. Akbank ailesi her zaman öncelikle müşterilerini düşündüğü gibi yeniden yatırımcılarına destek oldu. Sunulan kampanya ile yatırımcılara desteğini gösteren Akbank, bir kez daha kampanyasıyla müşterilerini sevindirdi.

Akbank Geleceğin Yatırımları İle Yatırım Yapılacak Şirketler

Akbank’ın yeni kampanyası olan geleceğin yatırımları ile birçok şirkette yatırımcı olma şansı yakalanıyor. Bu şirketler ile geleceğin yatırımları müşterilere kazanç sağlıyor. Geleceğin yatırımları ile yatırım yapılacak şirket fonları çeşitleri şu şekildedir:

  • Sağlık fonu 
  • Alternatif enerji fonu
  • Yerli teknoloji fonu
  • Global teknoloji fonu
  • Gümüş fon sepeti 
  • Turizm ve Seyahat sektörü fonu
  • Fintek ve blokzincir fonu 

Akbank’ın müşterilerine sunduğu kampanya kapsamında katılabilecek fonların listesi bu şekildedir. Müşteriler kendi tercihlerine göre banka aracılığıyla bu şirketlere yatırım yapma hakkına sahiptir.

Akbank Geleceğin Yatırımları Kampanyasına Başvuru Koşulları

Akbank’ın yeni kampanyası olan geleceğin yatırımları kampanyasına katılım için Akbank müşterisi olmak dışında müşterilere bir şart, koşul sunulmamıştır. Akbank ailesinden olan ya da aileye yeni katılacak bireylerin faydalanabileceği geleceğin yatırımları kampanyası için müşterilerden özel koşullar istenmez.

Şartsız, koşulsuz talep edilen şirketlere başvurular onaylandığı taktirde Akbank müşterisi olan her birey şirket yatırımcısı olabilme hakkına sahip olur. Başvuru takibi internet aracılığı ile de yapılabileceği gibi Akbank müşterisi olan her birey yatırım başvurularını internetten de yapabilme hakkında sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.