Bankacılık

Akbank’tan müşterilerine akaryakıt desteği: 30 Eylül tarihine kadar 50 TL hediye!

Geride bırakmış olduğumuz yılın son çeyreğinde yükseliş trendine giren döviz kurları ile altın fiyatları, kasım ayının son haftasında yükseliş hızlarını arttırmış ve aralık ayının ortasına gelindiğinde kendi rekorlarını kırmıştı. Doların 18 TL’ye, euronun 20 TL’ye sterlinin 23 TL’ye ve gram altının bin 82 TL’ye ulaştığı o dönem içerisinde Merkez Bankası faiz indirim kararları ile piyasalara direkt olarak müdahale etmiş ancak ne döviz kurları ne de altın fiyatları istenen seviyelere kadar gerileyememişti.

Döviz kurları ile altın fiyatlarının rekor seviyelere ulaşmış olduğu 2021 yılının son çeyreğinde, gündelik hayat akışı içerisinde satışa sunulan pek çok hizmet başlığına ve hizmet ürününe yüksek oranlarda zamlar yapıldı. Yapılan zamlardan nasibini alan sektörlerden birisi de akaryakıt sektörü oldu.

Döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen yüksek seviyeler, ocak ayına girilmesi ile birlikte benzin, motorin ve LPG zammı olarak pompa fiyatlarına yansıdı. Birçok zamma karşı mücadele etmek durumunda kalan araç sahibi tüketiciler akaryakıt ve LPG’ye gelen zamlardan sonra iyiden iyiye zor duruma düştü.

Şubat ayının sonuna kadar sabit fiyatlardan satışa sunulan akaryakıt ürünleri, 24 Şubat tarihinde resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı ile birlikte iyice tırmandı. Brent petrol fiyatının yıllar sonra 100 dolarlık kritik seviyenin üzerine çıkmış olması, benzin ve motorin fiyatlarına da arka arkaya zam yapılmasına sebep oldu.

Son dönemlerde de dalgalı hareketlere sahip olan akaryakıt fiyatları, hali hazırda geçim derdi içerisinde olan vatandaşların bütçelerini iyiden iyiye sıfırladı. Bu noktada devreye giren Akbank, yeni aya özel yeni bir kampanya geliştirdiğini ve söz konusu kampanyası kapsamında da araç sahibi müşterilerine destek olacağını bildirdi.

AKBANK’TAN AKARYAKIT VE LPG KAMPANYASI!

Sene başından bu yana hem kart ürünleri hem de finansman ürünleri ile ilgili pek çok kampanya düzenleyen Akbank, yeni dönemde de müşteri sayısını arttırmayı başardı. Dara düşen müşterilerinin yanı sıra potansiyel müşterileri için de birçok kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren banka, sektörün en çok başvurulan isimlerinden birisi oldu.

Geliştirdiği mevcut kampanyalara bir yenisini daha eklediğini bildiren Akbank, yeni kampanyasının araç sahibi müşterilerini kapsadığını bildirdi. Banka, 30 Eylül tarihine kadar kampanyaya katılan müşterilerine, 50 TL’ye kadar chip para hediyesi vereceğini açıkladı.

AKBANK AKARYAKIT VE LPG KAMPANYASININ AYRINTILARI!

Akbank 30 Eylül tarihinde kadar geçerli olan yeni akaryakıt ve LPG kampanyasından yalnızca mevcut, bireysel müşterilerinin yararlanabileceklerini belirtti. Petrol Ofisi’nden 4 farklı günde 250 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt veya LPG harcaması yapan ve kampanyaya SMS ile katılan müşterilerine 40 TL tutarında chip para vereceğini bildiren banka, mobil katılımlara 50 TL tutarında hediye para ödülü vereceğini ifade etti.

AKBANK AKARYAKIT VE LPG KAMPANYASI BAŞVURUSU

Akbank’ın yeni kampanyasına SMS ile katılmak için PO yazıp 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya mobil uygulama ile katılmak isteyenlerin ise Juzdan hesaplarından kampanya onayı vermeleri gerekmektedir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.