Bankacılık

Akıllı telefon, tablet, Laptop alışverişine indirim kampanyası başladı: Her alışverişe 50 TL hediye ediliyor

Yapı Kredi Worldcard sahiplerine özel sunduğu elektronik harcamalara yönelik 50 TL Worldpuan kampanyasını duyurdu. Tek seferde yapılacak belirli alışveriş tutarını karşılayan tüm Worldcard sahipleri bu fırsattan yararlanabilecek.

50 TL WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredi’nin banka müşterilerine özel sunduğu kampanya 30 Eylül tarihine kadar devam ediyor. QR kod ya da mobil ödeme yoluyla yapılacak alışverişlere ek 50 TL Worldpuan hediye edilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin başvuru kanalı olarak World Mobil uygulamasını kullanarak katılım sağlaması ve ardından gerekli alışveriş tutarını gerçekleştirmesi gerekiyor.

50 TL WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Elektronik sektörde yapılacak QR kod ya da mobil ödeme alışverişlerine 50 TL world puan kazanılıyor. Tek seferde yapılacak 2000 TL ve üzeri elektronik harcamalar 25 TL toplamda 50 TL Worldpuan kazandırıyor. Nakit çekim puan kullanımı ya da iade işlemleri kampanya dahiline kabul edilmiyor. Yalnızca banka müşterisi olup kampanyaya katılım sağlayanlar bu fırsattan yararlanabiliyor.

50 TL WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanya kapsamında sunulan 50 TL değerinde Worldpuan kazanabilmek için World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanmalıdır. World Mobil uygulaması cep telefonuna indirilir. Uygulama içerisinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanarak ardından gerekli alışveriş tutarı gerçekleştirilir.

KAZANILAN WORLDPUAN HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Kampanyaya katılım sağlayanlar için kazanılan Worldpuanlar 6 Ekim tarihinde bireysel kart sahiplerinin hesabına yüklenir. Kullanılmayan puanlar 6 Kasım tarihinde hesaptan geri alınır. Kampanya kapsamında her müşterinin aktif olarak kullanılan bireysel TL kartı hesabı olması gerekiyor. Seçili markalarda yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendiriliyor.

50 TL WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASININ ÖDEME KANALLARI NELERDİR?

Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler peşin ya da taksit ödemelerle harcamalarını yapabilir Dijital kartla yapılacak harcamalar da kampanya dahilindedir. İnternet üzerinden QR kod ile yapılacak işlemler ya da Mobil Web ödemeleri kampanyaya dahil değildir.  Ödeme yapmak isteyenlerin POS’ta QR kod ile işlem yapabilmeleri veya World Mobile üzerinden ödeme yapabilmeleri mümkündür. Ek kart ile yapılacak harcamaların puan yüklemesi asıl karta gerçekleştirilir. Yapı Kredi sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.