Editörün SeçimiEkonomi

ALARK, SAHOL, TKFEN, YKBNK hisse önerilerini paylaştı! Tacirler Yatırım borsada neler bekliyor?

Tacirler Yatırım borsada bugün yükseliş beklediği hisse önerileri listesini ve Bist100 yorumlarını bülteni aracılığı ile paylaştı! 11 Ağustos 2022 tarihli teknik analiz bülteninde tavsiye edilen hisseler ALARK, SAHOL, TKFEN ve YKBNK olurken; borsada kritik seviyelerin altı çizildi.

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 11 Ağustos 2022 tarihli aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde teknik analiz bazlı dört pay senedi yer aldı. Tacirler Yatırım, Borsa İstanbul (Bist100) teknik analizini de bülteni aracılığı ile yorumladı.

11 AĞUSTOS 2022 BORSA YORUMLARI

Dün yukarı yönlü açılış gerçekleştiren BIST100 endeksi, günü yüzde 1,59 artışla 2.829,58 puan seviyesinden kapattı. Dün endekste en yüksek 2.829,62, en düşük 2.764,41 puan seviyeleri görüldü ve toplamda 48,8 milyar TL işlem hacmi gerçekleşti. Dün ABD enflasyon verisi piyasa beklentisinin altında yıllık yüzde 8,5 oranında açıklanması sonrası alıcı seyir izleyen Avrupa ve Amerika endeksleri günü pozitif kapattı.

Bugün, olası yukarı yönlü hareketlerde ilk olarak 2.850 ve ardından 2870 puan seviyesini takip edeceğiz. Bugün aşağı yönlü olası hareketlerde ise 2.810 puan seviyesi ilk destek noktamızı oluştururken, ana destek noktamız 2.800 puan seviyesi.

11 AĞUSTOS 2022 TACİRLER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.