Albaraka KOBİ Desteğini Kampanyaya Dönüştürerek, Müşterilerine El Uzattı!

Albaraka'nın Öncel'in her zaman müşteri odaklı olduğu için tüm kampanyalarında müşteri ihtiyaçlarına uygun destekler sağlar. Albaraka müşterisi olan her birey uygun görüldüğü taktirde bu kampanyalardan faydalanmak hakkına sahiptir.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Albaraka KOBİ Desteğini Kampanyaya Dönüştürerek, Müşterilerine El Uzattı!
Albaraka‘nın Öncel’in her zaman müşteri odaklı olduğu için tüm kampanyalarında müşteri ihtiyaçlarına uygun destekler sağlar. Albaraka müşterisi olan her birey uygun görüldüğü taktirde bu kampanyalardan faydalanmak hakkına sahiptir.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

Albaraka‘nın sürekli olarak yenilenen kampanyaların arasında KOBİ destek kampanyası ilk sıralarda yer almaktadır. Müşterilerini oldukça mutlu eden KOBİ destek kampanyası için başvurular başlamıştır ve onaylanan her müşteri anında faydalanmaya başlayabilir. Alları kal uygun faiz oranlarıyla hazırlanıyor KOBİ destek kampanyasında yeniden müşterinin cebini düşünerek bir adım atmıştır

KOBİ Destek Kampanyası Nedir?

KOBİ destek kampanyası, mikro müşterilerini ve KOBİ müşterilerine özel olarak hazırlanmış 1,65’ten başlayan kar oranlarıyla birlikte 500.000 TL’ye kadar finansman imkanı sağlanmasını sunar. Özel kar oranları ile birlikte kampanyasından faydalanan bireyler oldukça kazançlı çıkabilir. Albaraka’nın oluşturduğu KOBİ destek kampanyasından faydalanabilmek için öncesinde Albaraka’nın kendi ürünlerinden edinilmesi gerekir. Bu ürünler ise şu şekildedir: 

 • Business kart, 
 • Pos, 
 • Maaş ödeme,
 • Fatura ödeme,

Faydalanılacak kampanya koşullarında belirtilen Ürünlerden en az iki tanesinin edinilmesi gerekir. Bu sayede finansman kampanyasında kurulacak ücretsiz hizmetlerde bulunur. Bu hizmetler ise şu şekildedir:

 • Masrafsız bankacılık hizmeti ile Albaraka‘nın KOBİ destek kampanyasından faydalanan hiçbir birey bankacılık işlemlerinde herhangi bir ücret ödemez.
 • Kişiye özel Platinum kart verilir.
 • İş için Business kart verilerine bizim hesap ile ücretsiz muhasebe entegrasyonları yapılabilir.

KOBİ Destek Kampanya Detayları Nelerdir?

KOBİ destek kampanyasından faydalanabilmek için bankanın sunduğu birkaç şart ve koşul vardır. Bunlar kampanya detayında anlatılar. KOBİ destek kampanya detayları ise şu şekildedir:

 • Kampanya kapsamında vade ayı en fazla 48 ay olarak ayarlanmıştır.
 • KOBİ destek kampanyası 2000 yirmiymiş oğlu bürosunda ya da güncel ara dönem bürosunda 70 milyon TL’ye kadar olan KOBİ’ler için geçerlidir.
 • Kampanya 11.10.2021 itibari ile geçerli olacaktır.

KOBİ destek kampanya detaylarını internet aracılığıyla, müşteri hizmetlerine bağlanarak ve şubelerden kolayca ulaşım sağlanabilir.

Ek Ürün Fırsatları

KOBİ destek kampanyasında, kampanyadan faydalanan bireylere sunulan ek fırsatlar ise şu şekildedir:

 • Bireysel araç alımlarında 1,50’den başlayan faiz oranları ile finansmandan yararlanmak mümkün olacaktır.
 • Konut alımında ise bir, 1,39’dan başlayan faiz oranları ile finansmandan yararlanmak mümkün olacaktır.
 • Yedi yemek fırsatları tep bireysel ihtiyaçlar için üç ay ödemesiz 1,62’den başlayan faiz oranları ile ihtiyaç finansmanından yardım alabilmek mümkündür.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN