Bankacılık

Albaraka trend kredi kartına özel harcamanın yarısını iade ediyor!

Albaraka Trend Kredi Kartına özel avantajlı teklifler 31 Ekim tarihine kadar devam ediyor. Albaraka BinBin uygulamasına özel olarak sunulan kampanya yapılacak harcama sonrasında hesaba yansıtılıyor. Uygulama içerisinde yer alan Trend Kredi Kartı ile harcamaların %50’si bedavaya geliyor.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Albaraka müşterisi olmak isteyenler görüntülü görüşme yolu ile kısa sürede banka hesabı oluşturuyor. Banka hesabı onayı alanların Trend Kredi Kartı başvurusu yapması gerekiyor. Kart başvurusu olumlu sonuçlandığında kredi kartı kullanılmaya başlanabilir. Albaraka’ya ait BinBin uygulaması içerisinden gerçekleşecek alışverişin yarısı iade edilecek.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

7 Temmuz tarihinde başlatılan ve gençlere yönelik avantajlı fırsatlar sunan kampanya yalnızca bu tarihten sonra banka müşterisi olanlar için geçerlidir. Trend kredi kartı ile yapılacak harcamaların %50’si hesaba geri aktarılır. Albaraka Trend Kredi Kartı yolu ile yapılacak alışverişler sadece BinBin uygulaması içerisinde yapılan harcamalarda geçerliliğini koruyor.

KAMPANYA SÜRECİNDE NE KADAR İADE KAZANILIR?

Albaraka’nın genç kullanıcılara sunduğu bu özel teklif yalnızca Trend Kredi Kartı için geçerlidir. Tek bir kişi aynı kredi kartını kullanarak bir ay içerisinde en fazla 40 TL iade kazanabiliyor. Kampanya dahilinde kazanılan iadeler provizyon işlemi tamamlandıktan sonra karta yüklenir. Kazanılan iadenin karta yüklenme süreci ortalama olarak 5 iş gününü bulabilir.

BANKA MÜŞTERİSİ NASIL OLUNUR?

Albaraka Trend Kredi Kartı kullanıcılarına özel tanımlanan bu fırsat 31 Ekim tarihinde son buluyor. Kampanya kapsamında değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme hakkını banka kendinde saklı tutar. Görüntülü görüşme yolu ile “müşteri ol” adımı internet bankacılığı uygulaması üzerinden ya da mobil bankacılık aracılığı ile kısa sürede tamamlanabilir.

ADIM ADIM MÜŞTERİ OLMA SÜRECİ

Albaraka bireysel hesap açma işlemi internet şubesi ya da mobil müşteri olma adımı kullanılarak sağlanabilir. İnternet üzerinden şubeye gitmeden online olarak hesap açma işlemi masrafsız şekilde tamamlanır. Dijital bankacılık anlayışı ile sunulan hizmet mobil uygulama üzerinden devam ettirilebilir. Albaraka Mobil uygulaması içerisinde görüntülü görüşme yolu ile kısa sürede yeni bir hesap açılabilir. Kişisel kimlik kartını telefona NFC özelliği ile okutmak gerekiyor. Bu özellik bulunmadığında kurye ile teslimat özelliğinden yararlanılabilir. Bunun için müşteri olma adımı tamamlanırken “Kurye süreci ile müşteri ol” butonuna tıklamak gerekmektedir. “Görüntülü görüşmeyle müşteri ol” adımı ile birkaç dakikada Albaraka hesap açılışınız gerçekleşir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.