Bankacılık

Albaraka Türk Katılım Bankası kartı olanlar dikkat: Ulaşım harcamalarınıza 75 TL iade garantisi!

Albaraka Türk Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınlayarak artan seyahat harcamalarına ilişkin 75 TL para iadeli yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI SEYAHAT KAMPANYASI EYLÜL 2022

Son dönemlerde artan faizlere karşı “sıfır faiz düşük kar payı” felsefesi ile karşılık veren ve kampanyalarını da bu politikası çerçevesinde geliştiren Albaraka Türk Katılım Bankası, tüketicilerin dikkatlerini çekmeye devam ediyor. Sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında hem kart kampanyaları hem de finansman hizmetleri geliştiren katılım bankası, avantajlı hizmet anlayışı sayesinde müşteri sayısını bir önceki döneme göre katlamayı başardı.

Bir süredir yukarı yönlü hareketler sergileyen ekonomi piyasaları karşısında giderek zamlanan hayat şartları, Albaraka Türk Katılım Bankası’nı da harekete geçirdi. Zamlanan hizmetler ve hizmet ürünleri karşısında tüketicilerin bütçelerine destek olma kararı alan Albaraka Türk Katılım Bankası, eylül ayı boyunca başvurulara açık olacak olan yeni seyahat kampanyasını tüketiciler ile paylaştı.

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından geliştirilmiş olan ve bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan yeni seyahat kampanyasına göre 30 Eylül tarihine kadar bankanın Worldcard ürünü aracılığı ile tek seferde yapılacak olan 750 TL ve üzeri tutarlı seyahat harcamalarına, 75 TL tutarında para iadesinin verileceği bildirildi.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI SEYAHAT KAMPANYASI DETAYLARI

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından geliştirilmiş olan yeni seyahat kampanyası, kısa süre içerisinde tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bankanın yeni kampanyasının ayrıntılarına ulaşmak adına araştırma yapan tüketiciler için bankadan yeni açıklama geldi.

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın resmi internet sitesinde detayları paylaşılmış olan yeni seyahat kampanyasının, yalnızca mevcut müşterileri kapsadığı bilgisi kaydedildi. Söz konusu kampanyanın diğer ayrıntıları ise şu şekilde sıralandı:

  • Kampanya, yalnızca bireysel müşterilerin katılımına açıktır. Ticari statüde olan müşteriler, para iadesinden yararlanamaz.
  • Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 75 TL’lik para iadesi alabilir. Birden fazla kart ile kampanya katılımı sağlanmaz.
  • Söz konusu kampanya katılım bankasının diğer kampanyaları ile birleştirilebilir.
  • İptal veya iade edilen harcamalar, TL kazanımlarının hesaptan geri çekilmesine sebep olur.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI SEYAHAT KAMPANYASI BAŞVURUSU 2022

Ekonomi piyasalarının olumsuz gelişmeleri karşısında artış gösteren seyahat harcamalarına karşı tüketicilerin yanında yer almayı tercih eden Albaraka Türk Katılım Bankası, yeni kampanyası ile vatandaşların dikkatlerini çekmeyi başardı. Katılım bankasının seyahat kampanyasına katılarak 75 TL’lik iade hakkına sahip olmak isteyen tüketiciler, ilgili kampanyaya nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladı.

Albaraka Türk Katılım Bankası 75 TL tutarında para iadeli yeni seyahat kampanyası için mevcut müşterilerinin herhangi bir başvuru yapmalarına gerek olmadığını belirtti. Katılım bankası, 30 Eylül tarihine kadar bankanın dijital kanalları aracılığı ile banka üyelik sürecini tamamlayan yeni müşterilerin ise bankadan kredi kartı başvurusu yapmaları gerektiğini ifade etti.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.