Bankacılık

Alternatif Bank’tan Şimdi Kredi İhtiyacını Al 2022 Yılında Geri Ödemelere Başla!

Alternatif Bank Kredi kampanyası 19 Kasım tarihine kadar yapılan başvurularda kullanılabilir. Kredi başvuruları sadece şubelerden yapılabilecek ve onaylanan krediler banka tarafından müşteriye aktarılır. Bu sayede müşteriler uygun faiz oranlarıyla kredi kampanyasından faydalanabilirler. Kredi kampanyasında ki faiz oranı tek olarak banka tarafından belirlenmiştir ve kampanya haklarını değiştirme koşulu sadece bankaya özeldir.

Alternatif Bank Kredi Kampanya Detayları

Alternatif Bank’ın müşterilerinin ihtiyaçlarına özel hazırladığı kredi kampanyasından kampanya süresi dahilinde tüm müşteriler faydalanabilirler. Alternatif Bank kredi kampanyasının detayları ise şu şekilde belirlenmiştir:

  • 3 ay ertelemeli kredi alma hakkı.(sadece şubelerden yapılan başvurular için geçerlidir)
  • 3 ay erteleme kampanyası 19 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli bir kampanyadır.
  • Krediler 36 aya varan vade oranları ile 3 ay ertelemeli olarak ödenebilme imkanı sunar.
  • Alternatif Bankalardan tüm vade oranları ile alınabilecek uygun faiz oranları ile sunulan kredi imkanı.

Alternatif Bank Kredi Kampanyasına Başvuru Yolları 

Alternatif Bank’ın sunduğu yeni kampanya olan kredi kampanyasına her  alandan başvuru yapmak mümkün; fakat kredi için her alandan başvuru sağlanırken 3 ay ertelemeli krediler için sadece şubeden başvurular alınmaktadır.

Şube dışı başvuru yapılan ve onaylanan kredilerde 3 ay ödemesiz koşulu geçerli değildir ve bu koşula sahip olunmak isteniyor ise kesinlikle şubeden başvuru yapılmak zorundadır.  Alternatif Bank’ın kredi başvuruları her kanaldan yapılabilir; fakat bu kredi kampanyası için şube zorunluluğu vardır. Sebebi ise 3 ay ödeme istenmemesinden kaynaklı olarak hem müşterinin hem bankanın yetkili görevlisi eşliğinde ödeme ertelemesi için işlem başlatılması gerekir.

Alternatif Bank Kredi Ödemeleri

Alternatif Bank’ın yeni kampanyası olan kredi kampanyası için ödemeler vade farkına göre değişiklik gösterir. Her bireyin istediği vade ayına göre hazırlanan kredi tutarları öncesinde banka tarafından müşterinin onayına sunulur. Vade oranları 3 parçada ayrılır. Bunlar ise şöyledir; 12 ay, 24 ay, 36 ay vadelere bölünebilir. Bu seçenek tamamen müşteriye bırakılır. Vade ayları seçildikten sonra alınan tutara göre faiz oranı da eklenerek geri ödeme tutarı belirlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.