Para Piyasaları

Analist kendi yöntemi ile 3 altcoini seçti: “Bunlar 100x yapabilir, tek tek satın aldım”

Kripto para piyasaları şimdilerde büyük bir ayı sezonunun içerisinde hareket ediyor. Ancak bazı uzman ve analistlere göre piyasada ortaya çıkan bu tablo, ilerleyen dönemlerde 100 kata kadar artış gösterecek olan altcoin projelerini bulma şansı yaratıyor. Bu fikirden yola çıkan analistlerden biri olan bir Altcoin Buzz analisti, son ayı sezonundaki stratejilerini takipçileri ile paylaştı.

Son ayı sezonunda 100 kat artış gösterebilecek projeleri bulmak adına bir strateji oluşturduğunu aktaran analist, bir dönem 100 kat artan ve şimdilerde yüzde 80’e kadar “indirimli” olan 3 altcoin projesine odaklandığını ifade etti. Bu projeleri tek tek satın aldığını ifade eden analist, “Binance’ın yatırım/proje kuluçka bölümü olan Binance Labs, bir sonraki 100x fırsatını bulmak için benim gizli silahım” sözlerini dile getirdi.

ANALİST PROJELERİ NASIL SEÇİYOR?

Altcoin Buzz analisti, daha önceki ayı piyasalarında 35 kat, 299 kat ve 972 kat artış gösteren 3 patlayıcı altcoini bulmak için aynı yöntemi kullandığını ifade etti ve Binance Labs’ı neden kullandığını da 5 maddede açıkladı. Analist, Binance Labs kullanım gerekçelerini şöyle sıraladı:

  • Borsa buna inanıyor, çünkü kendi parasını yatırıyor.
  • Kripto piyasasında lider bir proje olacağına inanıyorlar.
  • Projeyi kapsamlı ve talep ederek incelediler.
  • Projeyi pazarlayarak ve sonrasında projeyi listeleyerek bunun gerçekleşmesine yardımcı olacaklar.
  • Yatırımcılar bu projeler listelendiğinde ya da projenin TGE’si olduğuna buna erişebilecek.

POLYGON (MATIC)

Altcoin Buzz analisti, projeleri bulma yöntemini açıkladıktan sonra listesinde ilk sırayı Polygon’a (MATIC) ayırdı. 2 yıl önce 1 sent seviyelerinde bulunan MATIC, şimdilerde 80 sent değerinde ancak MATIC’in 3 dolar seviyesine kadar tırmandığı bir dönem oldu. Analiste göre MATIC, bu “korkunç” pazar şartlarında bile 80 sentten yükselerek büyük getiriler sunabilir. Analist, bu kapsamda MATIC için “2 yılda 80x” beklediğini belirtti.

THE SANDBOX (SAND)

Altcoin Buzz analisti, söz konusu listesinde ikinci sırayı ise The Sandbox’a (SAND) ayırdı. Binance Labs’te desteklenen bir başka proje olan SAND için borsa 2020’nin başlarında yatırım yapmıştı ve SAND daha sonra, tam 2 yıl önce Ağustos 2020’de 3,4 milyon dolarlık token lansmanı gerçekleitirdi. Öte yandan şimdilerde Sandbox 1,4 milyar dolarlık bir proje için 3,5 milyon dolar yatırım yaptı. Şu an için SAND, ATH bölgesinden yaklaşık %90 uzaklıkta fiyatlanıyor.

The Sandbox öte yandan son birkaç haftada Paris Hilton ve Firefly Games ile sektöre öncülük eden diğer birçok güçlü ortaklıkla işbirliği sağladı. Bu nedenle de Altcoin Buzz analistine göre SAND, ATH bölgesine 9x artışla geri dönüş yapabilir.

KAVA NETWORK (KAVA)

Analist son olarak listesine Kava Network’u (KAVA) aldı. Binance Labs’in başarılı yatırımları arasında yer alan Kava, 415 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve ATH bölgesinden yaklaşık %90 uzaklıkta fiyatlanıyor. Analiste göre erken yatırımcıların bu yatırımı ezdiği ve böylece düşük fiyatlarda bile kazançların göz kamaştırıcı olma teması devam ediyor. Analiste göre Kava eski rekorunu kazanmak üzere kolayca 9x yapabilir.

Gazetebanka yatırım tavsiyesi vermez. Haberin kaynağı uzman ekonomist yorumlarıdır.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.