Bankacılık

Ankara’nın en gözde yerlerinden Türkiye İş Bankası aracılığıyla 660 bin TL’ye konut almak mümkün! Üstelik rezidanslar da satışta…

İcralık satışların popülerlik kazandığı günlerden bu yana yakından takip edilen bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, Ankara’nın en gözde semtlerinden 660 bin TL’den başlayan ihale başlangıç bedelleriyle satışların gerçekleştirileceğini duyurdu.

Vatandaşların uygun fiyat ile yatırım yapabilme yöntemleri arasında yer alan icralık satışlara Türkiye İş Bankası tarafından üç yeni konut eklendi. Ankara’dan bu ay üç yeni konutu ihaleye açan Türkiye İş Bankası, konutların her biri için kamuoyunu detaylı bir şekilde bilgilendirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NIN ANKARA’DAKİ EN UCUZ EVİ 660 BİN TL

Satışa çıkardığı icralık konutların listesini sık sık güncellemesiyle vatandaşların odağı haline gelmiş olan Türkiye İş Bankası, bu ay itibariyle Ankara’dan ihaleye açılan konutları duyurdu. Bu konutlarından en uygun fiyatlısı Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinden satışa çıkaran Türkiye İş Bankası, konutun ilçenin merkezi noktalarından biri olan Çiğdemtepe Mahallesi’nde yer aldığını açıkladı. Çiğdemtepe Mahallesi’nde bulunan bu konutun bir apartman dairesi olduğunu belirten Türkiye İş Bankası, 110 metrekarelik brüt genişliğe sahip olan bu apartman dairesini ihaleye 660 bin TL’den açtı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI, ANKARA’DAN SATIŞA REZİDANS KOYDU

Türkiye İş Bankası’nın Ankara’dan satışa çıkardığı bir başka konut da fiyatı ve özellikleriyle kamuoyunun dikkatini çekti. Ankara ilinin Pursaklar ilçesinden konut satış gerçekleştireceğini duyuran Türkiye İş Bankası, Pursaklar ilçesinin Mimar Sinan Mahallesi’nde yer alan bu konut bölgede bulunan Safirkent sitesinin A bloğundan satışa çıktığını açıkladı. Yedinci katta yer aldığı öğrenilen konutun bir rezidans daire olduğu da Türkiye İş Bankası tarafından kamuoyuna duyuruldu. Genişliği brüt olarak 195 metrekare olan bu konutun ihale başlangıç bedeli ise, Türkiye İş Bankası tarafından 1 milyon 800 bin TL olarak belirlendi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI, ANKARA’DAKİ EN PAHALI EVİ 4 MİLYON TL

Türkiye İş Bankası’nın Ankara’dan satışa çıkardığı en pahalı konut ise, Türkiye’nin gözde emlak yatırım ilçelerinden biri olan Etimesgut ilçesinden satışa kondu. Etimesgut ilçesinin Bağlıca Mahallesi’nde yer alan bu konutun bölgede bulunan Three Life Residence Ay Apartmanı’nda yer aldığı belirten Türkiye İş Bankası, konutun rezidans tipi bir daire olduğunu duyurdu. Genişliği brüt olarak 290 metrekare olan bu konut, 4 milyon TL ihale başlangıç bedeli ile Türkiye İş Bankası’nın Ankara’dan satışa çıkardığı en pahalı konut oldu.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.