Araç sahibi olmanın avantajlı yolu! Aracını seçmek senden, ödemesini yapmak Ziraat Bankası'ndan!

Ziraat bankasının müşterilerine sunduğu yeni kampanyasında araç almak artık çok kolay. Müşterilerin araçlarını seçerek Ziraat'e başvurmaları, araç sahibi olmak için yeterli hale getirildi. Araç isterse 0 km olsun isterse ikinci el olsun hiç farketmeden 48 aya kadar uzanan vade oranlarıyla taşıt kredisi ile taşıt sahibi olmak kolaylaştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Araç sahibi olmanın avantajlı yolu! Aracını seçmek senden, ödemesini yapmak Ziraat Bankası'ndan!
Ziraat bankasının müşterilerine sunduğu yeni kampanyasında araç almak artık çok kolay. Müşterilerin araçlarını seçerek Ziraat’e başvurmaları, araç sahibi olmak için yeterli hale getirildi. Araç isterse 0 km olsun isterse ikinci el olsun hiç farketmeden 48 aya kadar uzanan vade oranlarıyla taşıt kredisi ile taşıt sahibi olmak kolaylaştı.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

Avantajlı ve uygun faiz oranları ile taşıt kredisi almak mümkün hale getirildi. Ziraat Bankası müşterilerinin uygun görüldüğü halde kredileri anında hesaplarına aktarılır. Taşıt kredisi kapsamına birçok avantaja sahip olabilen müşterilerin başvurmak için birçok yolu vardır. Ziraat bankasının resmi internet sitesinde kredi hesaplama aracı ve gerekli belgelerin bilgileri bulunduğu için başvuru yapmak da oldukça kolaydır.

Aracını Seçtiğin An da Ziraat Bankası Yanında

Müşterilerden tek istenen koşulun araçlarını seçmek olması Ziraat bankası ailesini oldukça sevindirdi. Şart, koşul, kefil istemeyen Ziraat bankası taşıt kredisi, araç sahibi olamayan müşterilerini de sevindirdi.

Ziraat Bankasına gelen herkes istediği an araç sahibi olabilir diye bağıran kampanya için tek koşul başvuru kanallarından biri ile istenilen belgeler eşliğinde başvuruların gerçekleştirilmesi. Başvurularını gerçekleştiren bireylerde öncelikle dikkat edilen husus kredi notu oluyor. Kredi notu düşük olan bireylerin bankalar tarafından güvensiz kişiler oldukları için başvurular genelde reddedilir ya da bir güvence istenir.

Ziraat Bankası Taşıt Kredi Kampanyası Özellikleri Neler?

Ziraat Bankasının kendi müşterilerine özel sunduğu kampanyada müşterilerin faydalanabileceği birçok özellik bulunurken bu özelliklerden ve avantajlardan faydalanabilmek için sadece kredinin onaylanmış olması gerekir. Kredisi onaylanan her Ziraat bankası müşterisi bu özellik ve avantajlardan faydalanma hakkına otomatik olarak sahip olmuş olur. Ziraat bankası taşıt kredisi kampanyasının özellikleri ise şu şekildedir:

  • Kredi yalnızca 0 km ve 5 yaşında ki araçlarda kullanılabilir.
  • 48 aya varan vade seçenekleri bulunur.
  • Araç rehni teminat olarak kullanılabilir.
  • Banka tarafından kredileri kullanan müşterilere özel hayat sigortası avantajı.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama Aracı

Ziraat bankasında bulunan taşıt kredisi için müşteriler Ziraat bankasının resmi internet sayfasında bulunan hesaplama aracına girerek kolayca hesaplama yapılabilir. Bu hesaplama da kredi tutarı, vade süresi ve faiz oranı da eklenerek hesaplanır. Bu yüzden kredi çekildiği taktirde de hemen hemen aynı tutarlar çıkacaktır.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN