Bankacılık

Araç sahipleri akaryakıt alışverişini ucuza getirecek kampanya duyuruldu: Banka kartını kullanan 75 TL ek kazanç sağlayacak

Araç sahipleri için kaçırılmayacak fırsat duyuruldu. Akaryakıt harcamasına 75 TL bankkart sahiplerine hediye ediliyor. Ziraat Bankası bankkart sahiplerine özel sunduğu fırsat 30 Eylül tarihine kadar devam ediyor. Anlaşmalı istasyonlarından yapılacak olan tek seferlik alışverişte geçerli oluyor.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Ziraat Bankasının 17 Ağustos tarihinde başlattığı kampanya Bankkart Mobil uygulaması üzerinden geçerli olacak. Gün içinde yapılacak tek seferde 250 TL ve üzeri 4.akaryakıt ya da otogaz alımına 75 TL Bankkart lira hediye ediliyor. Her müşteri en fazla 75 TL Bankkart lira kazanabiliyor.

KAZANILAN 75 TL BANKKART LİRA HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Aynı gün içinde yapılacak harcamalardan sadece ilk işlem kampanya kapsamında değerlendirmeye alınıyor. Kampanya kapsamından sadece asıl kart sahipleri yararlanabiliyor. Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl karta yansıtılıyor. Kazanılan Bankart liralar 5 Ekim tarihinde hesaba yükleniyor. İptal ya da iade işlemlerinde kampanya geçerli olmuyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyaya Bankkart Mobil üzerinden katılım sağlayabilmek için 30 Eylül tarihine kadar Bankkart POS işleminin geçerli olduğu akaryakıt istasyonlarından yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Akaryakıt alımı öncesinde kampanyaya katılmak gerekiyor. Bunun için telefona indirilecek uygulama üzerinden kampanyaya katılım sağlamak yeterli oluyor. Bankkart Mobil uygulaması içerisinde geçerli kampanyaya katılarak ardından yapılacak akaryakıt alımı 75 TL Bankkart lira kazandırıyor.

KAMPANYAYA KİMLER KATILABİLİR?

Kampanyaya katılmak isteyenlerin Ziraat Bankası banka müşterisi olması gerekiyor. Ardından Bankart özellikli kartın talep edilmesi yeterli. Katılım sadece asıl kart sahipleri tarafından yapılabiliyor. Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl karta yansıtılıyor. Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business müşterileri kredi kartı ya da banka kartı özellikli kart üzerinden başvuru yapabilir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.