Bankacılık

Araç sahipleri depoları ucuza doldurmak için farklı alternatifler geliştiriyor: O tarihe kadar akaryakıt alana 50 TL hediye

İş Bankası Maximum özellikli karta özel Opet istasyonlarında yapılacak akaryakıt alışverişine 50 TL MaxiPuan hediye ediyor. 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişler değerlendirilecektir. Akaryakıt alışverişi yapmadan önce mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılmak gerekiyor.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

İş Bankası Opet istasyonlarında yapılacak 200 TL ve üzeri 4.akaryakıt ya da otogaz alışverişine 50 TL MaxiPuan hediye ediyor. Maximum Mobil üzerinden Pazarama uygulamasını kullanarak “Opet Araçta Ödeme” yöntemini tercih edenler 50 TL MaxiPuan fırsatından yararlanıyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanya katılım sağlamak isteyenlerin Maximum Mobil uygulaması üzerinden ya da İşCep uygulaması aracılığı ile kampanyaya katılması gerekiyor. Bunun için cep telefonuna mobil uygulama indirildikten sonra “Kampanyalar” bölümünde yer alan ilgili kampanya tercih edilerek “Katıl” butonuna basılması yeterlidir.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Maximum anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli olan 50 TL MaxiPuan kazandıran kampanya benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilir. Kampanya dahilinde yapılacak olan ödeme İş Bankası Bankamatik Kart ya da Maximum özellikli kredi kartı ile sağlanabilir. Ticari Kredi Kartı, Bankamatik Kart ya da Aidatsız Kartlar ile yapılacak olan işlemler kampanya dahil edilmeyecektir. Ürün iptal ya da iade işlemlerinde kampanyadan yararlanılamıyor.

KAZANILAN 50 TL MAXİPUAN HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Maximum Karta özel sunulan kampanya yalnızca anlaşmalı bulunan Opet/Sunpet istasyonlarında geçerlidir. Kazanılan MaxiPuanlar 5 Ekim tarihinde karta yüklenir. Son kullanma tarihi ise 30 Kasım olarak belirlenmiştir. Her müşteri kampanyadan bir kere yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL MaxiPuan kazanılıyor. Kazanılan MaxiPuanlar Maximum anlaşmalı bulunan Opet istasyonlarından yakıt alımı yapılacağı sırada kullanılabiliyor. İş Bankası sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.