BankacılıkEditörün SeçimiGündem

Araç sahipleri depoyu indirimli fulleyecek: Opet istasyonunda geçerli 25 TL indirim devam ediyor!

Gazetebanka.com Haber Servisi – Yapı Kredi Worldcard kullanıcıları her ay düzenli olarak Opet istasyonunda 25 TL Opet Puan kazanıyor. Yapı Kredi ve Opet işbirliği ile başlatılan kampanyadan akaryakıt ya da otogaz alımı sonrasında toplamda 25 TL Opet Puan kazanma fırsatı devam ediyor.

OPET İSTASYONUNA GELEN AKARYAKIT KAZANIYOR!

Yapı Kredi’nin Opet ile yaptığı anlaşma ile ay sonuna kadar devam edecek olan kampanya Tüm Opet Worldcard müşterileri için geçerlidir. Opet istasyonlarına gelerek 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımı yapıldığında 5 TL, toplamda 25 TL Opet Puan kazanılıyor.

KAZANILAN PUANLAR NE ZAMAN KULLANILABİLİR?

Kampanya sürecinde yapılacak aylık harcama ile kazanılacak Opet Puanlar Opet istasyonlarından yapılacak akaryakıt ya da otogaz alımında geçerli olacaktır. Toplamda 25 TL puan ise anında Opet Worldcard içerisine yükleniyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Yalnızca anlaşmalı olan Opet istasyonlarında geçerli olacak olan bu yeni kampanya aylık harcama üzerinden değerlendiriliyor. Kampanyadan pompa satış fiyatı üzerinden indirim uygulandığında yararlanılamıyor. Opet Puan kullanımı farklı kampanyalar ile aynı anda kullanılamaz.

Opet Puan kazanabilmek için Opet Worldcard sahibi olmak gerekiyor. Ardından Opet istasyonlarına gidilerek otogaz ya da akaryakıt alımı yapılmalıdır. İstasyondan ayrılmadan önce otomasyon aracılığı ile gelen alım bilgisi sonrasında eşleştirme yapılarak opet Worldcard ile ödemeler sağlanmalıdır.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANAMAZ?

1 Ağustos tarihinde başlatılan kampanya ancak bu tarihten sonraki akaryakıt alımlarında geçerlidir. Bu tarih öncesinde yapılan ödemeler geçerli kabul edilmez. Bundan dolayı istasyon dışından yapılacak olan satışlardan da Opet Puan kazanılması mümkün değildir. Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapılan kampanyalı alışverişten yalnızca biri kabul edilir. Chippin uygulaması kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil edilmez.

KAMPANYANIN ŞARTLARI NELERDİR?

Opet istasyonlarına gelerek kazanılan puanlar karta yüklenir. Kazanılan Opet Puanlar sadece Opet istasyonlarından yapılacak akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Yapı Kredi ve Opet işbirliği ile gerçekleştirilen kampanya kapsamında uygulanan puan kazanımlarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

Farklı bir kredi kartını Opet karta çevirme durumunda diğer kartta bulunan Worldpuanlar Opet Worldcard içerisine aktarılır. Worldpuanlar yine tüm World üye işyerlerinde kullanılabilir. Yalnızca opet Worldcard ile yapılacak harcamalar hesaba katılır. Eski Yapı Kredi kartı ile yapılacak işlemler akaryakıt ya da otogaz harcamaları dikkate alınmaz.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.