Bankacılık

Araç sahipleri depoyu ucuza fulleyecek: O banka 75 TL iade ediyor

Ziraat Bankası Bankkart sahiplerine özel akaryakıt harcamasına 75 TL Bankkart lira hediye ediyor. Eylül ayı boyunca devam eden kampanyadan yararlanmak isteyenlerin anlaşma şartlarını yerine getirmesi gerekiyor.

Küresel piyasalarda Brent petrol ürün fiyatı dalgalı seyrini koruyor. Özellikle ulusal çaplı kur fiyatlarındaki yükseliş Brent petroliği ve dolaylı yoldan akaryakıt fiyatlarını da olumsuz olarak etkiliyor. Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş süreci piyasaların dengesini altüst etti. Avrupa’nın enerji kriziyle karşı karşıya kaldığı bu günlerde petrol fiyatlarında yaşanan artış vatandaşın cebine de yansıyor. Akaryakıt alımını ucuza getirebilmenin yolları aranıyor.

75 TL BANKKART LİRA KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIR?

Ziraat Bankası Bankkart POS cihazı ile farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz harcamasına 75 TL Bankkart lira hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin öncelikle uygulama üzerinden katılım sağlaması ve gerekli harcama limitini yerine getirmesi gerekiyor.

75 TL BANKKART LİRA KAZAN KAMPANYASINA KİMLER BAŞVURABİLİR!

Sadece anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında geçerli olacak kampanya en fazla 75 TL Bankkart lira kazandırıyor. Bankkart anlaşmalı üye işyerleri üzerinden ve Bankkart sanal POS cihazı kullanılarak işlemler tamamlanmalıdır. Bankkart asıl kart sahipleri fırsattan yararlanabiliyor. Hem kredi kartı hemde banka kartı özellikli Bankkart Business, Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak Kart sahipleri katılabiliyor. Bankkart ücretsiz kartlar kampanya sürecine dahil edilmiyor.

KAZANILAN TUTAR HESABA NE ZAMAN AKTARILIR!

Kampanya süreci devam ederken ek kart ile yapılacak olan harcama asıl karta yansıtılır. Kampanyaya katılarak şartı yerine getirenler 5 Ekim tarihinde 75 TL Bankkart lira tutarını hesabında bulabilir. İptal/iade işlemleri kapsamında sunulan fayda hesaptan geri alınır. Ziraat Bankası sunmuş olduğu kampanya kapsamında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.