Bankacılık

Araç sahipleri yakıt harcamasını ucuza getirmenin yöntemini buldu: Yapılacak her harcamaya 50 TL hediye

Akaryakıt fiyatları günden güne yükseliyor. Araç sahipleri artan fiyatları karşılayacak yöntemler geliştiriyor. Artan fiyatlara yetişemeyenler akaryakıt harcamalarına ek sunulan kampanyaları değerlendirebilir. Yapı Kredi Worldcard kullanıcılarına özel akaryakıt sektöründe yapılacak harcamalara 50 TL Worldpuan hediye ediyor. Kampanya 25 Ağustos tarihinden sonra yapılacak olan akaryakıt alışverişinde geçerli oluyor.

KAMPANYANIN SON GÜNÜ NE ZAMAN?

“Akaryakıt Harcamalarına 50 TL Worldpuan Kazan” kampanyasından yararlanmak isteyenlerin öncelikle World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlaması gerekiyor. 4 Eylül tarihine kadar yapılacak başvurular geçerli kabul edilecektir. Yapı Kredi Bireysel Kredi Kartı ya da Bireysel TL Kartı üzerinden yapılacak harcamalar kabul ediliyor. Nakit çekim, puan ya da iade işlemleri kampanya sürecine dahil edilmez.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Araç sahipleri akaryakıt sektöründe yapacaklara 1000 TL ve üzeri harcamaya 50 TL Worldpuan kazanıyor. Kampanya peşin ya da taksitli harcamalarda değerlendiriliyor. Dijital olarak yapılan harcamalarda kampanya sürecinde değerlendiriliyor. Aynı gün içinde yapılacak tek seferlik 1000 TL ve üzeri harcamanın ilki kabul ediliyor. Kampanya en fazla 50 TL Worldpuan kazandırıyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanya süresi boyunca alışveriş yapıldıktan sonra 50 TL Worldpuan hesaba tamamlanıyor. Kazanılan Worldpuanların son kullanım tarihi ise 4 Ekim olarak belirlendi. Kullanılmayan Worldpuanlar hesaptan geri alınıyor.

Kişinin en az açık bir adet bireysel TL kartı bulunmalıdır. World Mobil uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” butonuna basarak katılmak mümkün oluyor. Kampanyaya katılım harcama yapılmadan önce gerçekleşmelidir. Yapı Kredi kampanya üzerinde durdurma, kampanya koşullarını değiştirme ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanya kapsamında sunulan fayda Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan marka ve üye işyerleri üzerinden yapılabilir. Ek kart ile yapılacak harcamaların puanları asıl karta yüklenir. Kampanyaya katılmadan alışveriş yapan müşteriler puan kazanımını elde edemiyor. Kampanyaya ilk katılım tarihi 25 Ağustos’tur. Kampanya Yapı Kredi Bankası POS sisteminde geçerli olan alışverişlerde değerlendirilebilecek.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.