Bankacılık

Araç sahiplerinin deposu ucuza dolacak: O güne kadar başvurna 60 TL hediye ediliyor

Vakıfbank akaryakıt alışverişine 60 TL Worldpuan hediye kampanyasını başlattı. Mobil bankacılık üzerinden katılım sağlayanlar Eylül ayı sonuna kadar yapılacakları belirli alışveriş tutarına özel 60 TL Worldpuan kazanacak.

60 TL WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

VakıfBank’ın müşterilerine sunmuş olduğu kampanya farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 350 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Worldpuan hediye ediyor. Araç sahipleri akaryakıt alışverişini ucuza getiriyor. Aynı gün ve tek seferde gerçekleşecek 350 TL ve üzeri alışverişten yalnızca bir tanesi kabul ediliyor.

60 TL WORLDPUAN KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Vakıf Bankasının sunduğu kampanya Eylül ayı sonuna kadar devam ediyor. Kampanya süresi boyunca sunulan fırsattan yararlanmak isteyenler mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilir. Başvuruda bulunmak isteyenler Vakıfbank Mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek “Cepte Kazan” menüsüne geçiş yapabilir. Menü üzerinde yer alan “Hemen Katıl” tuşuna basarak kampanya aktif hale getirilir. Akaryakıt alım süreci kampanyaya katılım sağladıktan sonra gerçekleştirilmelidir.

60 TL WORLDPUAN KAZAN KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanya süresi devam ederken gerekli şartları yerine getirerek Worldpuan kazanımı elde edenler için puan yüklemesi 5 Ekim tarihinde gerçekleşir. Aktif olan kredi kartına yapılacak olan yüklemeler bir sonraki gün kullanılmaya başlanabilecek. Kullanılmayan Worldpuanlar 20 Ekim tarihinde hesaptan geri alınacaktır. Kampanya süresi devam ederken sanal kart, e-ticaret kartları, nakit çekim işlemleri, iptal ya da puan kullanımları sürece dahil edilmiyor. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilip asıl karta yansıtılır. Her müşteri en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanya kapsamında sunulan fayda Vakıfbank tarafından gerekli durumlarda değiştirilebilir ya da durdurulabilir.

60 TL WORLDPUAN KAZAN KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

VakıfBank’ın sunduğu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin vakıfkart.com.tr adresi üzerinden kredi kartı başvurusu yapması gerekiyor. Bunun için izlenmesi gereken adımlar şunlardır:

  • Kişiye ait TC kimlik numarası girilir.
  • Ardından talep edilen doğum günü/tarihi/aylık net gelir ve cep telefonu numarası girildikten sonra “Kart Tercihi” yapılır.
  • Hemen Başvuru” tuşuna basılır.
  • Sonra ki süreçte banka tarafından gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılacaktır.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.