Artık birikim yapmak çok kolay! ING koy kenara biriksin kampanyasına büyük ilgi

Turuncu ekstranın müşterilerine sunduğu koy kenara özelliği ile biriktirmek artık çok kolay. Turuncu ekstra koy kenara avantajlarından faydalanmak için tek koşul ING müşterisi olmak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artık birikim yapmak çok kolay! ING koy kenara biriksin kampanyasına büyük ilgi
Turuncu ekstranın müşterilerine sunduğu koy kenara özelliği ile biriktirmek artık çok kolay. Turuncu ekstra koy kenara avantajlarından faydalanmak için tek koşul ING müşterisi olmak.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

ING müşterilerinin veya yeni müşteri olacak bireylerin isteğine göre tanımlanabilen koy kenara ile turuncu ekstra banka kartından yapılacak alışverişlerde küsuratların biriktirilmesine olanak tanınır.  Turuncu ekstra banka kartı ile yapılan alışverişlerin küsuratları koy kenara özelliğini kullanarak, 1 veya 5 TL’ye tamlayarak aradaki kuruşların e-Turuncu hesap üzerinden birikim yapabilir ve harcamalar üzerinden birikimleri katlayabilirsiniz.

Koy Kenara Biriksin Kampanyası Nasıl Çalışır?

Koy kenara kampanyası ile turuncu ekstra banka kartından yapılacak olan alışverişlerde tercihe göre 1-5 TL’ye yuvarlanarak aradaki kuruşlar e-Turuncu hesaba aktarılır ve böylelikle birikim yapmak her alışverişte mümkün hale gelir.

Koy Kenara Özelliği Nasıl Aktive Edilir?

Koy kenara özelliğini aktifleştirebilmek için turuncu ekstra banka kartının ve e-Turuncu TL hesaplarının olması gerekir. Turuncu ekstradan birikim talimatı verilirken 1 veya 5 TL olacak şekilde talimat verilebilir. Koy kenara kampanyası ile turuncu ekstra banka kartıyla yapılan tüm ödemelerde kazanmak mümkündür ve tüm alışverişlerde de geçerlidir.

Koy Kenara Kampanya Avantajları Nelerdir?

Koy kenara kampanyası kapsamında sunulan birçok fırsat ve avantaj bulunur. Verilecek olan talimatlar eşliğinde kolayca otomatik olarak her alışveriş sonunda birikimler e-Turuncu mevduat hesabına aktarılır. ING’nin koy kenara kampanyası istenilen zaman da iptal edilebilir ve tamamen ücretsiz bir kampanyadır. Koy kenara ile yapılan tüm birikimlere anında erişim sağlanabilir ve internet, mobil bankacılık üzerinden kolayca takip edilebilir. Turuncu ekstra ile istenilen zaman da hesapta ki birikimlere ulaşılabilir ve harcama yapılabilir.

Koy Kenara Kampanya Detayları

Turuncu ekstralı olarak havale, EFT işlemlerinde para ödenmesi istenmez. Tüm ATM’lerden ayda 3 kere olacak şekilde para yatırmak ve çekmek ücretsizdir. Kredi ödemelerinde nakit iade avantajlarından faydalanılabilir ve %2 ek faiz kazanılabilir. Fırsat dönemlerinde yapılacak olan alışverişlerde o ayın tüm avantajlarından faydalanma hakkına sahip olunur. ING müşterisi olan herkesin aylık 1.000 TL harcamasında şartsız, koşulsuz tüm avantajlardan faydalanma hakkı bulunur.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN