Bankacılık

Ayda 402 TL taksit ödemesi ile 10 bin TL ihtiyaç kredisi almak mümkün! işte 10 bin TL ihtiyaç kredisinde bankaların geri ödeme tabloları

Bankalar, sundukları ihtiyaç kredilerinde kişiye özel olarak ya da hizmet koşulları gereğince kredilerde farklı faiz oranları ve farklı kredi şartları sunabiliyor. Acil ihtiyacı olan ve kredi notu belli bir seviyenin üzerinde olan vatandaşlar, bankaların sunduğu bu ihtiyaç kredilerinden yararlanabiliyor. Alışveriş ihtiyaçları, seyahat ihtiyaçları, ev eşyası gibi alanlarda kullanılabilen ihtiyaç kredilerinde, bankaların sunduğu faiz oranları da değişiklik gösteriyor. Ancak aylık 402 TL taksit ödemesi ile 10 bin TL ihtiyaç kredisinden yararlanmak mümkün! İşte bankalarda 10 bin TL ihtiyaç kredisinde geri ödeme tabloları…

Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi

Ziraat Bankası 10 bin TL ihtiyaç kredisinde 36 ay vade seçeneğinde %1,79 faiz oranı uyguluyor. Bu kredi türünde aylık taksit ödemesi de 402 TL olarak belirleniyor. Toplam faiz tutarının 4 bin 461 TL olarak hesaplandığı bu kredi türünde 36 ayın sonunda ödenecek olan toplam tutar da diğer masraflarla birlikte 14 bin 514 TL olarak hesaplanıyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank 10 bin TL ihtiyaç kredisinde 36 ay vade seçeneğinde %1,94 faiz oranı uyguluyor. Bu kredi türünde ise aylık taksit ödemesi 413 TL olarak hesaplanıyor. Toplam faiz tutarı bu kredide 4 bin 878 TL olarak belirlenirken, diğer masraflar ile birlikte 36 ayın sonunda ödenecek olan toplam tutar da 13 bin 930 TL olarak hesaplanıyor.

Enpara.com Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Enpara.com, 10 bin TL ihtiyaç kredisinde 36 ay vade seçeneğinde %1,99 faiz oranı uyguluyor ve Enpara.com bu kredi türünde masraf ücreti almıyor. Bu kredide aylık taksit ödemesi 417 TL olarak belirleniyor ve toplam faiz tutarı da 5 bin 018 TL olarak hesaplanıyor. Masraf ücreti olmaksızın 36 ayın sonunda ödenecek toplam tutar ise 15 bin 018 TL olarak hesaplanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.