Editörün SeçimiGündem

Ayda Sadece 2.410 TL Taksit Ödeyerek TOKİ’den Ev Sahibi Olabilirsiniz! 3+1 Daire İçin En Cazip Tekliler!

TOKİ Haziran ayında da avantajlı konut satışlarında devam ediyor. Ankara’nın da yer aldığı birçok il ve ilçede satış yapılacak. Dar ve orta gelirli ailelerin ev sahibi olması hedefleniyor. Ev sahibi olmanın zorlaştığı dönemde TOKİ’den ilaç gibi fırsatlar duyuruldu. Birçok ile güncel TOKİ konut satışlarına devam ediliyor.

Ayda Sadece 2.410 TL Taksit Ödeyerek TOKİ'den Ev Sahibi Olabilirsiniz! 3+1 Daire İçin En Cazip Tekliler!

2.410 TL Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’nin Türkiye geneli konut satışları devam ediyor. Aylık düşük taksit ödeyerek dar ve orta gelirli aileler ev sahibi olacak. 2.410 TL taksitle ev sahibi olmak isteyen birçok vatandaş harekete geçti. Haziran ayında duyurulan yeni ilanlara göz atarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Güncel ilanlar arasında yer alan iller için konut türüne göre farklı fiyatlar belirlenmiştir. 180 ay vade ve diğer avantajlı ödeme seçenekleri de farklılık göstermektedir. Uygun fiyatla ev satın almak isteyenlere destek sunulmaya da devam ediyor.

Ayda Sadece 2.410 TL Taksit Ödeyerek TOKİ'den Ev Sahibi Olabilirsiniz! 3+1 Daire İçin En Cazip Tekliler!

2022 TOKİ Güncel Projeler Neler?

TOKİ Haziran 2022’de de birçok ilde satışlara devam ediyor. Söz konusu satışların yapıldığı il ve ilçelerde uygun fiyat seçenekleri dikkat çekti. Güncel olarak 14 projenin yer aldığı ilanlar arasında şu iller dikkat çekiyor:

  • Ankara – Keçiören
  • Bolu – Mudurnu
  • Denizli – Güney
  • Elazığ – Merkez
  • Eskişehir – Sivrihisar
  • Konya – Cihanbeyli
  • Sakarya – Adapazarı
  • Trabzon – Çaykara

Ayda Sadece 2.410 TL Taksit Ödeyerek TOKİ'den Ev Sahibi Olabilirsiniz! 3+1 Daire İçin En Cazip Tekliler!

TOKİ 2022 Başvurusu Nasıl Yapılır?

TOKİ projesi seçildikten sonra başvuru işlemleri kolayca yapılabilir. Sözleşme imzalama aşamasında farklı belgeler talep edilecektir. Nüfus cüzdanı, ikametgah, hane halkı gelirini gösteren belgeler, başvuru evrakı gerekmektedir. Projeler kapsamında yer alan genel şartları da sağlayanlar başvuru yapabilirler. Türkiye genelinde yeni projelere de imza atılmaya devam ediyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.