Bankacılık

Aylık gıda alışverişini şimdi yapan Kasımda ödemeye başlayabiliyor: Dijital başvuruya özel 5 Bin TL ihtiyaç finansmanı dakikalar içinde hesaba yatıyor

Kuveyt Türk vade farksız 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç finansman desteğini duyurdu. Dijital başvuruya özel sunulan 5000 TL ihtiyaç kredisi 2 ay ertelemeli olarak alınabiliyor. Eylül ayında alınan ihtiyaç finansman desteği Kasım ayında ödenmeye başlanıyor.

ACİL NAKİT İHTİYACINA PRATİK ÇÖZÜM

Yeni bir okul dönemi başlıyor. Öğrencilerin kırtasiye ve giyim masrafları gittikçe artıyor. Aylık gıda masraflarını karşılayabilmek gittikçe zorlaşırken alınan emekli maaşı enflasyon karşısında eriyor. Bankaların sunduğu fırsatlar acil nakit ihtiyacını gidererek kampanyalı dönem kapsamında vatandaşın cebini de ferahlatıyor.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Kuveyt Türk dijital uygulaması üzerinden görüntülü görüşme yolu ile “müşteri olma” adımını tamamlayanlar 30 Eylül tarihine kadar vade farksız 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi finansmanını kullanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Kuveyt Türk Mobil uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra banka müşterisi olup ihtiyaç kartı başvurusunda bulunması yeterlidir.

VADESİZ İHTİYAÇ FİNANSMANI DETAYI

Acil nakit ihtiyacını gidermeyi destekleyecek Kuveyt Türk İhtiyaç Finansmanı kampanyası 5.000 TL’ye kadar talep edilebiliyor. 10 ay vadeli finansman desteğinden İhtiyaç Kart kullanıcıları 2 ay erteleme fırsatından da yararlanabiliyor.

SON BAŞVURU TARİHİ

Kampanya dönemi boyunca Eylül ayının sonuna kadar başvuruda bulunan tüm müşteriler bu fırsatı tek kullanımlık olarak değerlendirebilecek. Her müşteri yalnızca bir kere kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamıyor. Kuveyt Türk kampanya üzerinde koşulları değiştirme ya da sonlandırma hakkını kendinde saklı tutar.

5 BİN TL İHTİYAÇ FİNANSMANINA KİMLER BAŞVURABİLİR?

Dijital kanal yolu ile Kuveyt Türk’lü olabilmek için mobil uygulamayı cep telefonu indirmek yeterli oluyor. Uygulama indirildikten sonra “müşteri ol” tuşuna basılarak görüntülü görüşme kanalına aktarılıyor. Şubesiz bankacılık faaliyetleri aracılığı ile sunulan bu fırsat yalnızca TC vatandaşı, 18 yaşını doldurmuş, Türkiye’de ikamet eden ve çipli kimlik kartına sahip olan kişilere özel tanımlanıyor.

HIZLI BAŞVURU NASIL YAPILIR ADIM ADIM

Kuveyt Türk ile kesintisiz müşteri olabilme adımını tamamlayabilmek için:

  • Kuveyt Türk “mobil uygulama” üzerinden “müşteri ol” adımına tıkladıktan sonra başvuru formu doldurulmalıdır.
  • Çipli kimlik kartının arka yüzü kameraya okutulmalı NFC özelliği ile adımlar tamamlanmalıdır.
  • Ekranda yer alan sözleşme onaylanır.
  • Müşteri temsilcisine bağlanılarak yapılan görüntülü görüşme sonrası hesap açılışı gerçekleşir.
  • Kişiye bildirilecek sms sonrasında Kuveyt Türk Mobil üzerinden hesaba girişi yapılarak vade farksız 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç finansmanına başvuruda bulunabilir.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.