Ekonomi

Bahçe içerisinde villa satılacak; üstelik 1 milyon 700 bin TL ödeme yetecek! TEB, İstanbul emlak piyasasını altüst etmeye geliyor…

TEB İstanbul'da satışa çıkardığı villa ile dikkat çekiyor. Düşük fiyatlı icradan satılık villa ile ilgili ilan detaylarını sizler için derledik.

İcradan satışa çıkardığı gayrimenkuller listesinde geçtiğimiz gün yeni bir güncellemeye daha giden TEB, İstanbul’da satışta olan üç işyerinin yanı sıra İstanbul’dan satışa bir de villa koydu. Oldukça geniş bir kullanım alanı sunan dubleks villayı bahçesiyle birlikte satışa çıkaran TEB, bu villa için piyasa bedelinin çok altında bir fiyat belirleyerek, tüm dikkatleri üzerine çekti.

TEB’DE ÜÇ İŞYERİ ZATEN SATIŞTAYDI

Bir süredir ihalesi devam eden TEB gayrimenkulleri ilanları içerisinde halihazırda İstanbul’un üç ayrı semtinden farklı kullanım amaçlarına hitap eden üç işyeri satıştaydı. İşyerlerinin birini dükkan olarak Tuzla ilçesinden satışa koyan TEB, 94 metrekarelik bu dükkan için ihaleyi 1 milyon 250 bin TL’den başlatırken, ihaleye teminat olarak 125 bin TL talep etmişti.

İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinden 248 metrekarelik bir ofisi satışa koyan TEB, bu ofis için ihaleyi 11 milyondan başlatırken, ihale teminat bedelini ise, 1 milyon TL olarak belirlemişti. TEB’in İstanbul’dan satışa çıkardığı son işyeri, Şişli ilçesinde yer alan 4 katlı bir işyeri olmuştu. İskanlı olan bu işyerinin genişliğini 560 metrekare olarak duyuran TEB, işyerini ihaleye 30 milyondan açmış, teminat olarak ise, 3 milyon TL istemişti.

TEB, BU KEZ BİR VİLLA SATIŞA ÇIKARDI

Üç işyerinin yanı sıra İstanbul’dan yeni bir konut satışa çıkaran TEB, İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesinde yer alan Gölpark Sitesi içerisinde bulunan bir bahçeli villayı satışa koydu. Toplamda 347 metrekare genişliğe sahip olan bu villanın 3 katlı olduğunu duyuran TEB, villanın bodrum, zemin ve bir normal kattan oluştuğunu ilan detayına ekledi.

Bodrum katında var olan 32 metrekarelik teras alanı hariç olmak üzere; spor salonu, hobi odası, depo, banyo, tesisat odası gibi bölümler ile toplam 130 metrekarelik bir alan sunan bu villanın zemin katının genişliği ise, 155 metrekare olarak TEB tarafından açıklandı. Zemin katında da bir yaşam alanı bulunduran villanın bu katının; 1 salon, 1 mutfak, 2 banyo, 1 balkon, hol ve 2 terastan oluştuğu öğrenildi.

Normal katı 62 metrekare genişliğinde olan villanın bu katında ise; 2 oda, 1 banyo, 1 hol ve 2 balkondan oluştuğu açıklandı. TEB, bu villası için ihaleyi 17 milyon TL’den başlatırken, villanın ihale katılım bedeli ise, 1 milyon 700 bin TL olarak ilan edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.