Gündem

Bakırköy’de Buz Lazer Uygulama Deneyimi

Lazer epilasyon, son dönemlerin istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisinde başvuran ilk yöntemdir. Buz Lazer vaat ettiği tedavisi en etkili ve en kalıcı şekilde yapması ile Bakırköy Lazer epilasyon merkezleri tarafından benimsenmiştir. Buz Lazer, etkili ve kalıcı olmasının yanı sıra acısız lazer epilasyon deneyimi sunmasıyla da Bakırköy lazer epilasyon merkezlerinin ilk tercihi olmaktadır.

Buz Lazer Epilasyon Avantajları

İstenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmanın ağda, jilet gibi birçok yöntemi mevcuttur. Fakat bu yöntemler sundukları çözümler geçicidir ve belirli bir döngüde tekrarlanması gerekmektedir. Lazer epilasyon yöntemleri ise 30 yılı aşkın süredir istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlamaktadır.

Lazer epilasyon FDA onayına sahip güvenli cihazlarla uygulanmadığı takdirde istenmeyen kıl ve tüylerin tedavisi için en etkili yöntemdir. Eğer lazer epilasyon işlemleri, FDA onayına sahip olmayan taklit cihazlar ile gerçekleştirilirse cilt yüzeyinde yanık, leke gibi yan etkilerin oluşma riski oldukça yüksektir.

Lazer epilasyon yöntemleri arasında en gelişmiş ve en etkili sonuçlara sahip olan Buz Lazer FDA onayına sahip ve Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine tıbbi cihaz olarak kayıtlı olan makinelerin kullanıldığı güvenilir bir sistemdir. Buz Lazer sahip olduğu patentli teknolojilerle yan etki riskini minimuma indirmenin yanı sıra sizlere ağrısız bir lazer epilasyon deneyimi sunuyor. Ayrıca sahip olduğu Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onayı ile bronz ten dahil tüm kıl tiplerine güvenle uygulanabilmektedir.

Buz Lazer ülkemizde dahil olmak üzere 80’den fazla ülke tarafından benimsenmiş ve en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olmayı başarmış bir sistemdir.

Buz Lazer, Soprano Ice Platinum ve Soprano Ice Titanium modellerinin Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarını tek bir sistemde birleştirmesi ile oluşturulmuştur. Uygulamalar sırasında kılın tüm anatomik yapıları hedeflenmektedir.

Buz Lazer, sahip olduğu patentli Ice Teknolojisi ile cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak seanslar sırasında kişilerin acı hissi yerine serinlik ve ferahlık hissetmesini sağlamaktadır. Tedavi başlığı adeta ütü yapar gibi cilt üzerinde sürekli olarak ettirilir. Kılları kademeli olarak ısıtan uygulama tekniği ve Ice Teknolojisi ile uygular acısız ve ağrısız olarak gerçekleştirilmektedir.

Buz Lazer Seans Aralıkları Nasıl Olmalı?

Buz Lazer epilasyon seans aralıkları ortalama vücut bölgesi için 6-8 hafta, yüz için de 4-6 hafta şeklindedir. Fakat kılların uzama ve dökülme süreleri kişiden kişiye değişiklik göstereceğinden, seans aralıkları da değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla Bakırköy ve diğer ilçelerde bulunan Buz Lazer epilasyon merkezlerine başvurarak sizin için uygun tedavi süreci ve seans aralıklarının belirlenmesi daha sağlıklı olacaktır.

 Bakırköy Buz Lazer Seans Fiyatları

Seans fiyatları uygulama yapılacak kişinin bölge sayısına cilt tipine, kıl yapısına, kıl rengine, cilt rengine göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyon seans fiyatları için belirli, kesin bir bilgi vermek doğru olmaz.

Yalnızca Gerçek Buz Lazer merkezlerinin bulunduğu https://www.buzlazer.com adresini kontrol ederek Bakırköy’de dahil tüm illerde Orijinal Buz Lazer cihazları ile faaliyet gösteren merkezler ile iletişime geçebilir ve detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.