Bankacılık

Banka emekliye geri ödemesiz 7000 TL veriyor: Her müşteriye ek 500 TL kazandırıyor

Akbank emeklilere özel teklifinde kampanya dönemini başlattı. SGK emeklileri için sunduğu özel teklifler ile maaşa ek promosyon 7.000 TL’ye çıkardı Üstelik bankaya emekli maaşına taşıyarak belirli şartları yerine getiren 500 TL ek chip para kazanma fırsatından da yararlanıyor.

EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Akbank tarafından emeklilere özel başlatılan ek kampanya dönemi Eylül ayı sonuna kadar devam ediyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin bankaya gelerek 3 yıl boyunca emekli maaşına alma sözü vermesi yeterli oluyor. Taahhüt süreci ilk kez emekli olacaklar için yapılan sözleşmede seçilecek bankanın Akbank olarak tercih edilmesi ile tamamlanabiliyor. SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı üzerinden emekli maaşı alanlar Akbank Mobil uygulama ya da müşteri hizmetleri üzerinden şubeye ihtiyaç duymadan maaş taşıma işlemini kısa sürede tamamlayabiliyor.

EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Akbank’a gelerek emekli maaş hesabını taşıyanlar alacakları ilk maaşın hemen ardından otomatik olarak hesaplarında promosyon tutarını görebilecek. Bu dönem içerisinde verilecek en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı karşılığında her Akbank’lı ek 250 TL kazanacak. Akbank kredi kartı olan Axess ya da Wings kart başvurularına olumlu yanıt alanlar toplamda 1.250 TL ve üzeri harcama yaptıklarında 250 TL ek kazanç sağlıyor. Bu durumda 7000 TL promosyona ek 500 TL chip para kazanılabiliyor.

EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Akbank üzerinden şubeye gitmeye gerek kalmadan emekli maaşı taşıma işlemleri tamamlanabiliyor. Akbank Mobil ya da Akbank internet şubesi üzerinden işlemler kısa sürede tamamlanıyor. Gerekli görüldüğünde müşteri hizmetleri aranarak süreç daha hızlı ve pratik şekilde tamamlanabiliyor. Maaş taşıma işlemi yapıldıktan hemen sonra promosyon başvurusunda bulunmak gerekiyor. Her kişi kampanyadan sadece bir kez yararlanabiliyor. Akbank kampanya dönemi boyunca sunmuş olduğu tüm fırsat üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

EMEKLİ PROMOSYON ÖDEME TUTARI

Akbank güncel promosyon ödemesi:

  • 1.500 TL ve altı emekli aylığı alanlar 4.650 TL
  • 1.500 TL – 2.500 TL arası emekli aylığı alanlar 5.800 TL
  • 2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlar 7.000 TL
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.